Praca INŻYNIER PROCESU, DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 1662 Żarów Daicel Safety System Europe Sp. z o.o. Żarów

Stanowisko: INŻYNIER PROCESU, DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 1662

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: uruchamianie produkcji nowych wyrobówdobór parametrów zgodnych z dokumentacją techniczną (mapowanie procesów zgrzewania, zagniatania, dobór ustawień systemowych)przygotowanie dokumentacji produkcyjnej/ dokumentacji projektowejrozwiązywanie, zapobieganie i analiza problemów związanych z procesem produkcji po wdrożeniu produktu

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Żarów (dolnośląskie)

Pracodawca: Daicel Safety System Europe Sp. z o.o. Żarów

Strefowa 6, 58-130 Żarów, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
uruchamianie produkcji nowych wyrobówdobór parametrów zgodnych z dokumentacją techniczną (mapowanie procesów zgrzewania, zagniatania, dobór ustawień systemowych)przygotowanie dokumentacji produkcyjnej/ dokumentacji projektowejrozwiązywanie, zapobieganie i analiza problemów związanych z procesem produkcji po wdrożeniu produktu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER PROCESU, DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - 1662

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żarów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żarów

Zawód: inżynier utrzymania ruchu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki:, zarządzanie i inżynieria produkcji, machanika i budowa maszyn, automatyka-robotyka), znajomość systemu AutoCAD lub Catia lub Inventor, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność analitycznego myślenia, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane (preferowana branża motoryzacyjna), znajomość procesu APQP (mile widziana)

Nazwa pracodawcy: Daicel Safety System Europe Sp. z o.o. Żarów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Żarów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żarów

Ulica pracodawcy: Strefowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier utrzymania ruchu