Praca INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 0114) Bydgoszcz ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko: INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 0114)

Wynagrodzenie: 1 850 - 4 100 PLN

Zakres obowiązków: Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie

Data publikacji: 2016-01-08

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Ignacego Kraszewskiego 1, 85-240 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia), koordynowanie - przyjmowanie, przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników, diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 4 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER PIERWSZEJ LINII WSPARCIA (NR 0114)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 4 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, znajomość systemu Windows i pakietu MS Office, zainteresowanie IT, komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Nazwa pracodawcy:
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Postępu 18 lokX P., 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesyłać na adres: alicja.kaminska (at) taacsolutions.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Postępu

Numer budynku pracodawcy: 18 lokX P.

Profil działalności pracodawcy: od 3.11.2015

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta