Praca HANDLOWIEC Świebodzin kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: -pozyskiwanie klientów i sprzedaż

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Świebodzin (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świebodzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem i programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Witeradów (małopolskie)

MASARZ- KUCHARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Przetwarzanie produktów działu mięsnego do sprzedaży, przygotowywanie zamówień,, przygotowywanie gotowych porcji i wyrobów przetwórczych z mięsa
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

STAŻ/PO WER + N/ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

samodzielne pisanie pism, prowadzenie dzienników korespondencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wierzchowo (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Giby (podlaskie)

PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SZKOŁY, SAL LEKCYJNYCH, KORYTARZY, TOALET, SPRZĄTANIE PLACU PRZED SZKOŁĄ ORAZ BOISKA SZKOLNEGO I TERENÓW ZIELONYCH WOKÓŁ SZKOŁY, KOSZENIE TRAWY, OBCINANIE ŻYWOPŁOTÓW,PRACE KONSERWATORSKIE;
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Sławno (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych pracowników, rejestracja pracowników, obsługa programu PŁATNIK, obsługa programu kadry i płace
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

DORADCA BANKOWY - 997,4 PLN

Praca z klientem. Sprzedaż produktów kredytowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

KELNER - do 2 000 PLN

podawanie napojów i potraw do stolików
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa klienta - kasowo-skarbowa
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Roboty gospodarcze i porządkowe wykonywane w jednostne gminy.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KOORDYNATOR PRAC W PRODUKCJI ROŚLINNEJ - 997,4 PLN

Organizacja transportu, logistyka prac, organizacja prac związanych z produkcją roślinną.
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Giżyno (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Praca w magazynie farmacuetycznym
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

dyspozycujność ze względu na realizację budów na terenie całego kraju; pomoc przy wykończeniu pokryć dachowych oraz prace ogólnobudowlane; doświadczenie w budowlance
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Jemielnica (opolskie)

ŁADOWACZ - od 2 500 PLN

Odbiór odpadów (komunalne, segregowane, zielone, gruz). Załadunek mechaniczny (pojemniki, kontenery) lub ręczny (worki). Czyszczenie chodników i krawężników.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Pruszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykółów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Babilon (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Ważenie, metkowanie, pakowanie. Komputerowa rejestracja zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Chełmiec (małopolskie)

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I PROMOCJI - 997,4 PLN

- udział w imprezach: targi, wystawy, konferencje, eventy branżowe (obsługa stoiska),-przygotowanie umów wydawniczych dot. reklam, wystaw,-nadzór nad przygotowaniem reklam w czasopismach i innych wydawnictwach.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Niepołomice (małopolskie)

Sprzedaż artykułów obuwoniczych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Janowiec Wielkopolski (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

wyszukiwanie dostawców i odbiorców w Chinach i w Polsce, nawiązywanie kontaktów handlowych, sprzedaż, tworzenie raportów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

Pracownik do spraw ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK DZIAŁU WZORCOWNI + ST POWER - 997,4 PLN

-obsł. specjalistyczna programów komputwrowych,- projektowanie nadruków
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

Asystent nauczyciela w szkole
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Słowik (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych w zespole lub samodzielni z przaewagą prac dekarskichi prac posadzkarskich
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Kiertyny Wielkie (warmińsko-mazurskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wypisywanie faktur, rozliczanie z klientami, obsługa programu SUBIEKT GT, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Bieżeń (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

- opiekowanie się wraz z nauczycielem prowadzącym grupą przedszkolną podczas zabaw w sali, w ogrodzie przedszkolnym, podczas spacerów, wycieczek itp,- pomaganie dzieciom 3- 4 letnim dzieciom przy spożywaniu posiłków, wspomaganie dzieci w czasie pełnienia przez nie dyżurów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zagórzany (małopolskie)