Praca INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA Grajewo PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "UNIROL"

Stanowisko: INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: Kosztorysowanie, zamówienia publiczne.

Data publikacji: 2016-05-18

Lokalizacja: Grajewo (podlaskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "UNIROL"

ROBOTNICZA 6, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: pozostali inżynierowie inżynierii środowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pozostali inżynierowie inżynierii środowiska

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "UNIROL"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: grajewski

Gmina pracodawcy: Grajewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grajewo

Adres strony pracodawcy: www.unirol.net.pl

Ulica pracodawcy: ROBOTNICZA

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
roboty drogowe, wodnokanalizacyjne, ziemne i budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie inżynierii środowiska