Praca INZYNIER OPROGRAMOWANIA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwój oraz wdrożenie różnego typu programowania o różej funkcjonalności, zarzadzanie poszczególnymi etapami projektu tworzenia programowania, wspieranie zespołów projektowych, raportowanie do menadżera projektu, identyfikacja problemów, przewidywanie metod ich rozwiązania.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INZYNIER OPROGRAMOWANIA

Data zakończenia pracy: 08.09.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomośc praktyczna z zakresu tworzenia schematow programowych, dobre rozumienie zasad programowania zorientowanego na cel, znajomość z Visual Studio IDE, Eclipse, umiejętność tworzenia diagramów UML, znajomośc zadań związanych z fronend backend,znajomość narzędzi Rally, Iira,Jamo- dod. atut, technologii JPA,JMS,JMX,AOP,REST, techniczne zrozumienie systemów IT, doskonała zdolność do rozwiązywania problemów oraz umiejętności analityczne,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 750 PLN

przekopywanie gleby,wysiewanie nawozów mineralnych siewnikiem,opryskiwanie roślin,koszenie trawników,drobne prace ogrodnicze,usuwanie opadłych lici,zamiatanie terenu firmy,odśnieżanie dróg dojazdowych i parkingów na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2015-10-22 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- praca kancelaryjno-biurowa: przyjmowanie i rozdział korespondencji, dokumentowanie obiegu korespondencji w odpowiednich dziennikach i rejestrach (nauka)
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Wyrzysk (wielkopolskie)

ANKIETER K/M - od 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Warszawa (mazowieckie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

Porządkowanie pokoi, odkurzanie, zmiana pościeli, przygotowanie śniadań.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - 997,4 PLN

Prace proste - gięcie tworzyw sztucznych, oznakowanie towaru, pakowanie, prace magazynowe, załadunek i transport.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Oleśnica (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krasnopol (podlaskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

pomoc przy obsłudze osób bezrobotnych korzystających z punktu bezpłatnego dostępu do internetu,obsługa strony internetowej,wprowadzanie i uaktualnianie informacji na stronie internetowej,
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Leszno (wielkopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - 126 D - od 2 100 PLN

wykonywanie elementów betonowych i żelebetonowych, czyszczenie i gięcie stalio, montaż siatek i szkieletów zbrojeniowych
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna artykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 340 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Lubomierz (dolnośląskie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie różnego rodzaju posadzek, przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowywanie mieszanek cementowych ksylolitowych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Łysinin (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 925 PLN

układanie kostki i elementów betonowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 050 PLN

Sprzedaż produktów, dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta, udzielanie informacji o produktach, promocjach, zasadach funkcjonowania marki, uzupełnianie brakującego towaru, dbałość o porządek.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

praca biurowa na stanowisku eweidencji ludności i działalności gospodarczej
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Bielany-Żyłaki (mazowieckie)

ASYSTENT FOTOGRAFA - od 1 750 PLN

POMOC NA PLANIE ZDJĘCIOWYM, USTAWIENIE NAŚWIETLENIA PLANU ZDJĘCIOWEGO, PRZYGOTOWANIE PLANU, OPIEKA NAD SPRZĘTEM FOTOGRAFICZNYM, OBRÓBKA STRON INTERNETOWYCH I FOTOGRAFII CYFROWEJ;WYMAGANIA: 2 LATA DOŚWIADCZENIA W BRANŻY FOTOGRAFICZNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ OBRÓBKI ZDJĘĆ, OBSŁUGA STRON INTERNETOWYCH, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

prowadzenie operacji handlowych, uczestnictwo w spotkaniach handlowych, pozyskiwanie klientów,prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji, obsługa centrali telefonicznej, odbiór i wysyłka listów, przesyłaek kurierskich
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Łomianki (mazowieckie)

KONSULTANT - 997,4 PLN

Konsultant
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Brzeg (opolskie)

KIEROWCA KAT. B(NR 0216) - od 2 000 PLN

transport towarów plandeką do 3,5 tteren pracy: kraje UE
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OSOBA DO WYKŁADANIA TOWARU - od 2 000 PLN

wykładanie towaru na półki, dbanie o ekspozycję towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Sosnowiec (śląskie)

POMOC DEKARZA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Różan (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta,prace biurowe,praca z komputerem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Chęciny (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

Pomoc przy praniu tapicerki.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Mostki (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY (DLA OS. DO 30 RŻ.) - 2 000 - 2 500 PLN

dla os. do 30 rż. roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków. Praca w Bielsku-Białej.Oferta skierowana dla osób poniżej 30 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Bielsko-Biała (śląskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 13 PLN

Kompletacja komponentów oraz dowóz ich na linie produkcyjne
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Radomsko (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 960 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, formowania drzew, szczepienia, przygotowania gleby do uprawy.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Goszczyn (mazowieckie)

ASYSTENT PREZESA - od 2 700 PLN

Prowadzenie biura firmy, obsługa korespondencji zagranicznej, organizacja spotkań z klientami firmy na terenie całego kraju, kontakttelefoniczny i mailowy z kontrahentami w Chinach, wspomaganie pracy personelu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)