Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA II (SOFTWARE ENGINEER II) Kraków kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na wanny.

Stanowisko: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA II (SOFTWARE ENGINEER II)

Wynagrodzenie: od 12 000 PLN

Zakres obowiązków: Projektowanie, rozwijanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, diagnostyka i zarządzanie cyklem życia aplikacji, projektowanie i dodawanie nowych właściwości aplikacji oraz modyfikacja i ulepszanie już istniejących, współpraca z pracownikami innych działów firmy w zakresie zarządzania produktem, testowania, dostarczania usług/produktów klientowi.

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie, rozwijanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania, diagnostyka i zarządzanie cyklem życia aplikacji, projektowanie i dodawanie nowych właściwości aplikacji oraz modyfikacja i ulepszanie już istniejących, współpraca z pracownikami innych działów firmy w zakresie zarządzania produktem, testowania, dostarczania usług/produktów klientowi.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER OPROGRAMOWANIA II (SOFTWARE ENGINEER II)

Data zakończenia pracy: 30.11.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka, inż.oprogramowania

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Minimum 2 lata doświadczenia w: programowaniu w środowisku Java, programowaniu aplikacji bazodanowych z użyciem Oracle lub innymi bazami typu Enterprise, programowaniu Web Services, używaniu architektury Model View Controller, wdrażaniu i wspieraniu aplikacji w systemach operacyjnych Linux/Unix. Znajomość protokołów internetowych (IP, TCP, SSL/TLS, HTTP, DNS) potwierdzona minimum 2 letmi doświadczeniem, znajomość języków programowania i technologii np. Spring, Hibernate, Ajax, Junit, Struts (at) , XML, JavaScript, Perl, Python, Unix Shell Scripts.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016