Praca INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU Lutol "POL-FERM" Sp. z o.o

Stanowisko: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Wynagrodzenie: 3 000 - 5 000 PLN

Zakres obowiązków: zajmowanie się sprawami technicznymi mającymi zapewnić ciągłość produkcji

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Lutol (lubuskie)

Pracodawca: "POL-FERM" Sp. z o.o

Miejsce pracy: 68-300 Lutol, powiat: żarski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
zajmowanie się sprawami technicznymi mającymi zapewnić ciągłość produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lutol

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żarski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubsko

Zawód: inżynier utrzymania ruchu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 5 000 PLN

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. „B”

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa programu AUTOCAD

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia SEP E1

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: Znajomość rysunku technicznego

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym, umiejętności diagnostyki urządzeń i instalacji elektrycznych, pneumatycznych; obsługa komputera (pakiet MS Windows, MS Office); mile widziane: umiejętność czytania schematów elektrycznych, zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów technicznych, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: "POL-FERM" Sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Adres pracodawcy: 68-300 Lutol, powiat: żarski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żarski

Gmina pracodawcy: Lubsko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lutol

Profil działalności pracodawcy: Chów i hodowla świń

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żarach

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier utrzymania ruchu