Praca INZYNIER LUB TECHNIK BUDOWNICTWA Chojnice Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych ZPCh Kazimierz Ginter

Kolejowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: nadzór nad pracami budowlanymi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INZYNIER LUB TECHNIK BUDOWNICTWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe (47.2016.KR)kontakt osobisty w siedzibie firmy z CV od pon. do pt w godz. od 08.00 - 08.30

Nazwa pracodawcy:
Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych ZPCh Kazimierz Ginter

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty w siedzibie firmy z CV od pon. do pt w godz. od 08.00 - 08.30

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: produkcja materiałow budowlanych, budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.04.2016