Praca INŻYNIER - KONSTRUKTOR 3D (Z) Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: inżynier-konstruktor 3D

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 6 000 - 8 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER - KONSTRUKTOR 3D (Z)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: inżynier automatyki i robotyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 6 000 - 8 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programów CAD

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne - budowa maszyn lub robotyka, min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w projektowaniu rozwiązań mechanicznych, strukturalnych lub elektrycznych, bardzo dobra znajomość programów typu CAD do projektowania 3D (SolidWorks, Catia, Inventor itp.), mile widziane doświadczenie w projektowaniu rozwiązań dla firm wiatrowych, komunikatywna znajomość jęz. angielskiego i ukraińskiego, umiejętność analitycznego myślenia i wyobraźnia przestrzenna, sumienność, dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole. Praca w Krakowie, jedna zmiana w godz. 8.00-16.00; wynagrodzenie: 6000-8000zl brutto.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
dostawca komponentów i konstrukcji stalowych, agencja zatrudnienia nr 7999

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier automatyki i robotyki

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016