Praca INŻYNIER KONSTRUKCJI STALOWYCH Dobra Firma LEMAN Spółka z o.o.

Armii Krajowej 25, 72-210 Dobra, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Nadzór w procesie wykonywania i projektowania konstrukcji stalowych i aluminiowych np. silosy. CV na adres e-mail: dobraleman (at) wp.pl

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INŻYNIER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dobra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: policki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dobra (Szczecińska)

Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo przemysłowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu Autocad

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie inżynierskie, doświadczenie na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: Firma LEMAN Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Heyki 27, 70-631 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Heyki

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: Stacja paliw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier budownictwa - budownictwo przemysłowe