Praca INŻYNIER GÓRNIK - GÓRNICTWO ODKRYWKOWE Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INŻYNIER GÓRNIK - GÓRNICTWO ODKRYWKOWE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kraków

Zawód: inżynier górnik - górnictwo odkrywkowe

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Mazowiecka 21, 30-019 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Mazowiecka

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: DZIAŁALNOŚC KOPALNI ŻWIRU

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier górnik - górnictwo odkrywkowe

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MALARZ BUDOWLANY - od 3 000 PLN

malarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zabrze (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY ( PO WER ) - 997,4 PLN

staż - pozyskiwanie klientów, obsługa, zawiranie umów, zapoznanie się z tematem ubezpieczeń( ubezpieczenia majątkoweczyli samochodowe, mieszkaniowe, firmowe, ubezpieczenia zdrowotne, na życie,)udział w szkoleniach firmowychposzczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, zapoznanie się z produktami poszczególnych firm, udział w egzaminach KNF organizowanych przez poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe, zapoznanie z programami i systemami obliczeniowymi poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, pozyskiwanie klientow poprzez bezpośredni kontakt z klientemoraz telemarketing, obsługa klienta w zakresie ofert towarzystw ubezpieczeniowych, doradztwo w zakresie różnego rodzaju ubezpieczeń, zawieranie umów ubezpieczeniowych z obecnymi oraz nowymi klientami biura, obsługa posprzedażowa i utrzymanie relacji z klientem, rozliczanie druków ścisłego zarachowania oraz polis z towarzystwami ubezpieczeniowymiKomputer: ilość godzin 7
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR PRAS KUŹNICZYCH - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Przedbórz (łódzkie)

PRACOWNIK TECHNICZNO - BIUROWY, INŻYNIER - do 2 800 PLN

Prace Biurowe oraz nadzór nad procesem produkcji. Wymagane wyższe techniczne, doświadczenie mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Mysłowice (śląskie)

OPERATOR MASZYNY STOLARSKIEJ - od 12 PLN

Obsługa maszyny stolarskiej, prawidlowe zaprogramowanie maszyny
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Wojsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będą prace związane z przygotowaniem całodziennego wyżywienia.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Dąbek (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

Prace porządkowe Sortowanie warzyw Przygotowanie warzyw do sprzedażySadzenie warzyw
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Gryfino (zachodniopomorskie)

832U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Bystrzyca (kujawsko-pomorskie)

SZEF DZIAŁU SPRZEDAŻY REKLEM - od 2 000 PLN

prowadzenie biura sprzedaży reklam O/Wołomin, zarządzanie grupą handlowców, praca z handlowcami, tworzenie bazy danych klientów, obsługa klienta kluczowego, sprzedaż reklam dźwiękowych, obsługa programu komputerowego, tworzenie dokumentacji na potrzeby księgowości, ścisła współpraca z zarządem
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Wołomin (mazowieckie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

skład graficzny, opracowywanie strony internetowej , wykonywanie projektów
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK TECHNICZNO BIUROWY - REF 150 F - do 1 850 PLN

obsługa telefoniczna klientów, poznawanie analizy programu do pracowników technicznych
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Świętochłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Pątnów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca, handel obwoźny
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Suchorączek (kujawsko-pomorskie)

PILARZ - od 2 000 PLN

wycinka drzew
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Szafarnia (kujawsko-pomorskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

monter sieci,i nstalacji i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Częstochowa (śląskie)

NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO - od 1 850 PLN

nauczanie w klasach: 0, 1-3
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Opoczno (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

pomoc w naprawach i naprawypodzespołów samochodowych : wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych, naprawy instalacji elektrycznych i systemów, układów paliwowych, hamulcowych, silników i skrzyń biegów, zawieszeń, przyjmowanie i wydawanie klientom pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Sięciaszka Pierwsza (lubelskie)

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ - 997,4 PLN

OPIEKA NAD DZIEĆMI, KARMIENIE I PRZEWIJANIE, SPRZĄTANIE I DBANIE O ŁAD
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Twardogóra (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Biały Bór (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA W DZIALE GL - od 4 500 PLN

księgowy
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 500 PLN

Zapewnienie bezpieczeństwa i zaspokojenie podstawowych potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych powierzonych opiece.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Serock (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót na dachu oraz obróbki blacharskie.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane, malarskie, tynkarskie
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

prowadzenie zajęć z dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa biura.Przyjmowanie, rozdział korespondencji.Rejestrowanie pism wychodzących i przychodzących.Obsługa interesanta- udzielanie ogólnych informacji, kierowanie interesantów do właściwej komórki organizacyjnej.Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym, kierowanie rozmów do odpowiednicz pracowników jednostki i łączenie rozmów wychodzących.Obsługa kser, drukarki, skanera, faksu.Obsługa komputera, sporządzanie pism, sporządzanie sprawozdań.Wyszukiwanie potrzebnych informacji w internecie.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)