Praca INŻYNIER ELEKTRYK, AUTOMATYK Kobyłka "NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Napoleona 2, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
instalowanie, testowanie i uruchamianie skanerów rentgenowskich na terenie fabryki, w tym: instalacja i okablowanie elementów elektrycznych i elektronicznych, uruchamianie i testowanie całego systemu składającego się elektryki, elektroniki i automatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER ELEKTRYK, AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kobyłka

Zawód: pozostali inżynierowie elektrycy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość programu AutoCad

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość sterowników PLC (Simens S-7)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa pakietu MS Office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
doświadczenie w programowaniu : C++/C# oraz baz danych SQL Server; znajomość środowiska Visual Studio, Visual C++; zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP oraz bardzo dobra znajomość systemów Windows Server

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe kier. automatyka, elektryka, elektronika, podejście analityczne, umiejętność logicznego i samodzielnego myślenia i pracy w zespole.

Nazwa pracodawcy:
"NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Wołomin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wołomin

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 5a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Małgorzata Sieczkowska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie elektrycy