Praca INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA OPROGRAMOWANIA Gdańsk INTEL TECHNOLOGY POLAND SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Tworzenie oprogramowania komputerowego na potrzeby Pracodawcy. Uczestniczenie w testowaniu oprogramowania w miejscu i czasie wskazanym przez Pracodawcę. Uczestniczenie w serwisie oprogramowania i urządzeń produkowanych przez Firmę u jej klientów na całym świecie. Tworzenie prezentacji i dokumentacji technicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 11 137,58 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA OPROGRAMOWANIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód:
specjalista do spraw rozwoju oprogramowania systemów informatycznych

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 11 137,58 PLN

Data zakończenia pracy: 17.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe - informatyka i nauki pokrewne lub nauki ścisłe: matematyka, fizyka, 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku dotyczącym oprogramowania, wiedza i doświadczenie dotyczące nowoczesnych technik optymalizacji kompilatorów oraz narzędzi rozwojowych, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz. Kontakt telefoniczny: 58 7665452

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: INTEL TECHNOLOGY POLAND SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Juliusza Słowackiego 173, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Juliusza Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 173

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.08.2016