Praca INŻYNIER DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Budowa, utrzymywanie dokumentacji z badań na projektach medycznych; Opracowywanie skryptów automatyzacji testów; Szacowanie dostarczania rozwiązań testowych; Przeglądanie i dostarczanie informacji zwrotnej na temat wymagań programowych i szczegółowych projektu; Opracowywanie i testowanie oprogramowania mobilnego dla urządzeń medycznych; Projektowanie narzędzi i rozwój symulatorów; ciągła współpraca z zagranicznymiklientami w tym z USA (telekonferencje i podróże służbowe)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER DS. AUTOMATYZACJI TESTÓW

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 3-letnie praktyczne doświadczenie w zakresie ogólnodostępnego automatycznego programowania testowego, w tym ok. 2-letnie doświadczenie wsystemie Android w pracy z: Expresso, UIAutomator, Robotium, Selendroid, zrozumienie zasad pracy języka skryptowego, bieżące dokształcanie się w nauce nowych technologii skryptów,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie