Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowanie ofert, kosztorysowanie, prowadzenie prac budowlanych

Data publikacji: 2016-02-09

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie ofert, kosztorysowanie, prowadzenie prac budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, podawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Tłuszcz (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - do 1 850 PLN

stylizacja i malowanie paznokcia
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Radomsko (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Działoszyn (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

wykonywanie prac przy wywykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie i wylewanie materiałów t.j. beton, asfalt, kopanie i wypełnianie dołów i rowów, wykonywanie prac przy instalowaniu oświetlenia, oznakowania i barier drogowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ostrowy nad Okszą (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

Przygotowanie produktów, obróbka wstępna, gotowanie. Praca na 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klientów stacji
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru z magazynuWYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jarosław (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

pomocnicze prace budowlane (gładzie, prace pomocnicze)
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Chorzów (śląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - 997,4 PLN

Sprzedaż znaczków pocztowych, inkasowanie opłat za usługi pocztowe, przyjmowanie i wydawanie przesyłek listowych, paczek.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

pomoc wychowawcy świetlicy; pomoc nauczyciela klasy "0"; pomoc w stołówce przy posiłkach uczniom klas "0-III"; opieka nad dziećmi podczas przerw i wsiadania do autobusu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Solca Wielka (łódzkie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 10,68 PLN

bieżące utrzymanie czystości
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

zamawianie towarów z Serbii m.in. przyprawy, wino, kawa, herbata, papryka, ser itp., ustalanie z dostawcami: rodzaju towarów, ilości i jakości oraz terminów dostaw, składanie reklamacji, w przypadku stwierdzenia braku towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Grzędy (mazowieckie)

KASJER - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, liczenie banknotów, liczenie bilonu.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Narol (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie/ wyższe; umiejętność obsługi komputera; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: wydawanie druków, przyjmowanie wniosków, prowadzenie księgi kancelaryjnej, przyg. poczty do wysyłki, archiwizacja dok., przyg. pism w postępowaniach administracyjnych, prowadzenie ewidencji decyzji o pozwoleniu na budowę, itp.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gliwice (śląskie)

ANALITYK SYSTEMU - od 8 950 PLN

Utrzymanie serwerów produkcyjnych opartych na platformach Unix/Linux, rozwijanie aplikacji webowych w oparciu o technologię PHP, instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie serwerów i usług Linuxowych (Red Hat, Oracle Linux), wprowadzanie zmian, analiza i ocena ich wypływu na utrzymywanie systemów/usług. Przestrzeganie procedur korporacyjnych oraz zarządzanie zmianą i zarządzanie incydentami.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - do 1 200 PLN

Zgrzewanie instalacji PEHD, wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i montażemsieci instalacji sanitarnych, wymienianie uszkodzonych urządzeń.Umowa na czas określony, 1/2 etatu.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Wrocław (dolnośląskie)

ZARZĄDCA/ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - od 4 000 PLN

zarządzanie/administrowanie budynkami wspólnot mieszkaniowych i prywatnych budynków mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Zabrze (śląskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, z doświadczeniem 3 lata,wykopy łopatą przy budowie kanalizacji oraz układanie rur wodno-kanalizacyjnych ( sieci zewnętrzne) . Delegacje- woj. wielkopolskie i dolnośląskie.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Czekanów (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klientów restauracji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ustroń (śląskie)

MONTER SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I LAMP ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

montowanie elementów sprzętu oświetleniowego
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Blachownia (śląskie)

OPERATOR MASZYN OBRÓBKI SKRAWANIEM - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn obróbki skrawaniem dla klientów z Czech, Ukrainy oraz Rosji na terenie Polski oraz Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Bytom (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ - od 925 PLN

przygotowyanie zaprawy tynkowej, obsługa agragatu tynkarskiego, zacieranie tynków
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dzierzgoń (pomorskie)

POWER:ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

Staż z PO WER na ok. 4 miesiące dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:MAZOWIECKA 13GODZ.PR.:8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA:zdolności manualne, wykształcenie min. zawodowe z upr. SEP do 1kv, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - od 4 500 PLN

•aktywne pozyskiwanie nowych klientów i sprzedaż produktów kredytowych•regularny kontakt telefoniczny z klientami•zapewnienie najwyższych standardów jakości obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ POSESJI I KLATEK SCHODOWYCH - od 1 000 PLN

Sprzątanie posesji i klatek schoodwych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Prudnik (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 2 000 PLN

Ręczny zbiór i pakowanie warzyw, przgotowanie podłoża, mieszanie ziemi, przygotowanie terenu pod doniczki, ręczne rozstawianie doniczek, sprzątanie starych roślin
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Łęczeszyce (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA (Z, N) - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń w magazynie
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Tarnów (małopolskie)

POMOC FLORYSTY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Żelechów (mazowieckie)