Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie ofert, kosztorysowanie, prowadzenie prac budowlanych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Data zakończenia pracy: 28.02.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa klientaobsługa komputera i kasy fiskalnejprzygotowanie suplementów sietyprzedstawienie oferty klubuprezentacja obsługi sprzętu siłowni
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Skoczów (śląskie)

626U - KIEROWCA - od 1 850 PLN

zaopatrywanie sklepu w towary handlowe, zakupy w hurtowniach
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Głubczyce (opolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

MAGAZYNOWANIE I PRZYGOTOWYWANIE SUROWCA DO PRODUKCJI, RĘCZNE DZIELENIE I FORMOWANIE CIASTA, WYTWARZANIE CIASTA MIESZANEGO, OBRÓBKA CIASTA, WYPIEKI RÓŻNYCH CIAST
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Konin (wielkopolskie)

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 200 PLN

wykonywani ewykończeniowych robót murarskich, przygotowywanie pomieszczeń, przygotowywanie podłoży do prac wykończeniowych, wykonywaie robót malarskich rżnymi technikami itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych, zamawianie towaru w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szwaczka - obsługa maszyn szwalniczych, umiejętnosć szycia cieżkiego
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Wasilków (podlaskie)

PRACOWNIK SKLEPU/KASJER - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY- KIEROWCA (D) - od 1 900 PLN

obsługa kosiarek, kosy spalinowej, nożyc do żywopłotu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Tarnów (małopolskie)

MANAGER - od 1 850 PLN

Utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji projektu, monitorowanie budżetu i wydatków, opisywanie faktur i innych odowodów ksiegowych w powiązaniu z harmonogramem projektu, reprezentowanie firmy na zewnątrz.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kalisz (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 800 PLN

PRACE KONSERWACYJNO-REMONTOWE, WYKONYWANIE USŁUG U KLIENTA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚCI HYDRAULICZNE, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV ORAZ UPRAWNIENIA GAZOWE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3m, 5 LAT STAŻU NA PODOBNYM STANOWISKU;GODZINY PRACY: 07.00 - 15.00, 15.00 - 23.00
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Kraków (małopolskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - 997,4 PLN

Docieracz-polerowacz
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Sokółka (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Drawno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM - do 1 850 PLN

obsługa klienta w salonie optycznym
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA/ KASJER/ EKSPEDIENT - od 1 850 PLN

- wykładanie towaru na półki- obsługa kasy fiskalnej- obsluga krajalnicy- sporządzanie zamówień- dokonywanie płatności dostawcom- sprzątanie sklepu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wielgolas Brzeziński (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

realizacja zamówień klientów, sporządzanie domunentacji dokonywanych zmmówień, wyceny ofert, zamawianie towarów, mini inwentaryzacje, obsługa klientów, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, porządkowanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pawłowice (śląskie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - do 1 900 PLN

Obsługa sprzętu gospodarczego tj. ciągnika ogrodniczego oraz sprzętu pomocniczego tj. glebogryzarki, kosiarki, pługa.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Włodawa (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 10 - 12 PLN

Praca w barze z przekąskami. Pomoc przy sporządzaniu pierogów, krokietów oraz kopytek. Do obowiązków pracownika należeć będzie, również wydawanie obiadów oraz zmywanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

mycie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Częstochowa (śląskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

prace ślusarsko-spawalnicze
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zwierzyn (lubuskie)

SPAWACZ - od 14 PLN

Wykonywanie prac spawalniczych zleconych przez brygadzistę. Dbałość o powierzony sprzęt i utrzymywanie go w należytym stanie. Wykonywanie operacji spawania gazowego, różnymi technikami, obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania, lutowania, przecinania i nadzorowanie innych pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Gdynia (pomorskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 9 500 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za prowadzenie tworzenia oraz wdrożenia modeli biznesowych, usług biznesowych oraz aplikacji usług przy wykorzystaniu odpowiedniej infrastruktury informatycznej, ustalanie wymagań dla danej usługi, identyfikowanie najbardziej adekwatnej technologii oraz stworzenie i implementacja schematu oprogramowania, analiza modelu biznesowego, zbieranie informacji potrzebnych dla realizacji tworzonego oprogramowania, przeprowadzanie dokumentacji tworzonego oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Ostrówek (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Słupsk (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kwidzyn (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

- przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji- przekazywanie akt do archiwum zakładowego- obsługa sekretariatu- obsługa urządzeń biurowych- przygotowywanie materiałów promocyjnych i wykorzystanie ich w praktyce
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Drzycim (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA-FAKTURZYSTA - 997,4 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Suwałki (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed