Praca INŻYNIER AUTOMATYKI I ROBOTYKI Brzesko kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Programowanie sterowników PLC. Diagnostyka maszyn CNC. Rysowanie schematów elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER AUTOMATYKI I ROBOTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzesko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: inżynier automatyki i robotyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzesko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzesko

Adres strony pracodawcy: www.mwm-brzesko.com.pl

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja kontenerów, śmieciarek i innych maszyn

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier automatyki i robotyki

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, metkowanie i oznaczanie towarów, znajomość obsługi urządzeń magazynowych, pomoc w sprzedaży kwiatów sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klientasprzedaz paliwa
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta przy kasie, praca na sali sprzedaży, prace porządkowe w sklepie, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - LUBIESZÓW - od 2 300 PLN

Prowadzenie gospodarki magazynowej w systemie INTENSE, rozliczanie bieżących materiałów z produkcji, energii, paliw, oleju itp. Przyjmowanie materiałów na magazyn, nadzór nad dokumentami - PW, PZ, RW, inne, przeprowadzanie inwentaryzacji miesięcznych. Dbałość o wskaźniki jakościowe i ilościowe. Praca w godz. 6:00-18:00 lub 8:00-20:00 w zależności od harmonogramu produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lubieszów (lubuskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obsługa stoiska mięsnegowykładanie towarudbanie o prządek na terenie sklepu
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Jabłonna Majątek (lubelskie)

TECHNIK HOTELARSTWA - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zakopane (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa biura, interesantów, urządzeń biurowych, wprowadzanie danych do komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Bielsko-Biała (śląskie)

KONSULTANT DO SPRAW WSPARCIAUŻYTKOWNIKÓW (COMMUNITYSUPPORT REPRESENTATIVE) - od 24,04 PLN

Zajmowanie się obsługą społeczności poprzez e-mail, chat i telefonicznie; Bycie ambasadorem firmy; Udzielanie pomocy i wsparcia użytkownikom i kierowcom; Budowanie lojalności wśród nowych użytkowników;Przekazywanie sugestii do przełożonych i informowanie ich o trudnych sytuacjach.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Kraków (małopolskie)

POMOC DENTYSTYCZNA - 997,4 PLN

pomoc dentystyczna
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Stacja Poddębice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Oleśnica (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 1 300 PLN

Szycie pokrowców do mebli tapicerskich
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT KSIĘGOWY - 997,4 PLN

referent księgowy
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Pabianice (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kalisz (wielkopolskie)

FRYZJER/FRYZJERKA - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Warszawa (mazowieckie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 2 200 PLN

poszukiwanie i dobór dostawców, głównie z Indii, zarządzanie, budowanie baz kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, analiza i planowanie zapotrzebowania na produkty, wykonywanie prac zleconych przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

STAŻYSTA - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

przygotowywanie i wysyłanie korespondencji, zapozanie z ewidencjami prowadzonymi w Oddziale, zapozanie z obsługą urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

montaż, demontaż kół samochodowych, aluminiowych, prace związane z serwisem opon
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

Obsługa klientów, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żary (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

budowlane prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

* profesjonalna obsługa klienta, dbałość o sprzęt, zainteresowania majsterkowanie, dekoracja, ogrodnictwo
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Sokółka (podlaskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

rozwożenie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Wieluń (łódzkie)

KOPACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Białystok (podlaskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 1 900 PLN

oferta w ramach prac interwencyjnych: organizacja transportu w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Piła (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Jarosław (podkarpackie)

MURARZ - od 2 050 PLN

doświadczenie w zawodzie min. 3 miesiące,osoba zarejestrowana w PUP na dzień 10.05.2016, pomiędzy 50 a 60 rokiem życia, II profil
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 200 PLN

Szycie konfekcji damskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Rychliki (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Warszawa (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

stolarz
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Sztum (pomorskie)