Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji, udział w nadzorach robót, przeglądy techniczno-budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność kosztorysowania, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż biżuterii
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Trzcianka (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe w obiektach gminnych,utrzymanie zieleni, koszenie traw, pielęgnacja rabat.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bolesław (małopolskie)

717S KRAWIEC - 1 850 - 2 500 PLN

szycie pokrowców samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

praca na budowie, szalunki, zbrojenie, tynkowaniepraca na umowę na czas określony, praca jednozmianowa w porze nocnej w godzinach 22:00-6:00oferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żłobizna (opolskie)

KIEROWCA - do 2 000 PLN

Kierowca
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Sandomierz (świętokrzyskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi, dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo, zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Augustów (podlaskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, import towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

sprawdzanie i pakowanie towaru, utrzymanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie min. średnie; znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym; obsługa komputera i urządzeń biurowych; komunikatywność; b. dobra wiedza dot. sprzętu komputerowego; mile widziana umiejętność sprawnego pisania np. blog tematyczny; Zakres obowiązków: praca w dziale serwisu PCSTORE; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą pow. 3,5 t, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, przestrzeganie przepisów transp. drog.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bukowice (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - STAŻ - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

-kontakt z klientem-zdobywanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 13 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI - od 2 500 PLN

piankowanie, pomoc przy produkcji mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Łubnice (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dokumentacji firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Rychwałdek (śląskie)

OPERATOR - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i płatności bezgotówkowych, sprzedaż paliw, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy, pomoc przy tankowaniu paliwa
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie posiłów wegańskich, wegetariańskich, wypiek chleba, ciast, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE ZNAJOMOŚĆ KUCHNI WEGAŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 5 LAT DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ORAZ ROSYJSKIEGO; ROZKŁAD CZASU PRACY: 20 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI; GODZINY PRACY: 10.00-23.00 W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM;
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

w/g zawodu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Gubin (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 150 PLN

przewóz ładunków powierzonym środkiem transportu z odpowiedzialnością za pojazd, ładunek, relacje przewozowe PL-UE, UE-RUS, PL-RUS.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łukowisko (lubelskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z przepisami BHP i p.poż. oraz czuwanie nad bezpieczeństwem i higieną pracy,- organizacja stanowiska pracy,- dezynfekcja narzędzi,- utrzymywanie porządku i czystości w gabinecie,- wykonywanie zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała (maski, kawitacja, ampułki),- stylizacja paznokci (żel, hybryda),- wizaż (makijaże okolicznościowe),- stylizacja brwi i rzęs,- pedicure,- zabiegi pielęgnacyjne rąk (parafina),- masaż twarzy, dekoltu,- depilacja woskiem,- pomoc w doradzaniu zabiegów oraz kosmetyków odpowiednich dla klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zagórów (wielkopolskie)

STOMATOLOG - od 1 850 PLN

Opieka stomatologiczna profilaktyka i leczenie somatologiczne. Znajomość języka angielskiego, ukraińskiego i rosyjskiego konieczna z uwagi na potrzebę komunikacji z pacjentami nie znającymi języka polskiego.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Słubice (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Staszów (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO 3.5T KAT. C+E - do 2 300 PLN

obsługa magazynu, załadunek i rozładunek, przewóz towarów do klienta, załadunki i rozładunki
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Mielec (podkarpackie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie polbruku
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Klejdyty (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż części do samochodów ciężarowych, obsługa programów serwisowych do wyszukiwania części, obsługa programu WF-MAG(wystawianie faktur sprzedażowych, przyjmowanie towarów na podstawie dokumentów PZ, obsługa kasy fiskalnej i programów do zamawiania części, dbanie o porządek na magazynie, układanie towaru na półkach, prowadzenie sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Józefów (lubelskie)

Sprzedaż materiałów handlowych, składanie zamówień na brakujące towary,obsługa komputera i kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów na sklep, wprowadzanie do systemusubiekt materiałow z faktur zakupu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zakrzewo (wielkopolskie)