Praca INŻYNIER BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji, udział w nadzorach robót, przeglądy techniczno-budowlane

Data publikacji: 2016-02-16

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji, udział w nadzorach robót, przeglądy techniczno-budowlane

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność kosztorysowania, komunikatywna znajomość j. angielskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

INSTRUKTOR AMATORSKIEGO RUCHU ARTYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Białobrzegi (mazowieckie)

WULKANIZATOR-MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

wymiana opon, wyważanie kół, naprawa ogumienia, konserwacja podwozia, naprawa układów hamulcowych, naprawa układów wydechowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Lubań (dolnośląskie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Bąków (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 1 250 PLN

Ogólny zakres obowiązków: koordynowanie i realizowanie procesów zaopatrzenia, produkcji, magazynowania i dystrybucji; koordynowanie procesów transportowychw w Państwach Europy Wschodniej i UE; utrzymywanie i kontrolowanie poziomu zapasów; zarządzanie środkami technicznymi wykorzystywanymi w procesach logistycznych i transportowych; nadzorowanie i sporządzanie dokumentacji procesów logistycznych; nadzorowanie i monitorowanie procesów logistycznych z dostawcami i odbiorcami organizacji w łańcuchu dostaw; kontrola kierowców, kontrola nad zużywanym paliwem. Wymagania dotyczące kandydata: wykształcenie wyższe; prawo jazdy kat B; obsługa komputera; doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy; znajomość języków obcych j. ukraiński, j. angielski i j. niemiecki w stopniu komunikatywnym.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Lublin (lubelskie)

REFERENT DS. ADMINISTARCYJNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Sierpc (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientow, kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Zalewo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu, sporządzanie sprawozdań, obsługa sprzętu biurowego, obsługa komputera, sporządzanie wzorów umów, fakturowanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

remont i naprawa dróg ciągów pieszych, remonty elewacji i odwodninia dróg
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 2 000 PLN

obsługa wtryskarki hydraulicznej
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż produktów spożywczych, obsługa klienta, kasy fiskalnej, ekspozycja towaru.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Siedlce (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szwaczka maszynowa
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 925 PLN

malowanie pojazdów, naprawa lakiernicza, remont i renowacja powierzchni nadwozi samochodowych, przygotowywanie powierzchni do naprawy
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piaseczno (mazowieckie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Haczów (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zawowodwe w kierunku gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Odolanów (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegó kosmetycznych, dbałość o czystość i higienę w gabinecie kosmetycznym
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Leszno (wielkopolskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z OBSŁUGĄ MONITORINGU, ŁĄCZENIE ROZMÓW TELEFONICZNYCH, PROWADZENIE KSIĄZKI RAPORTÓW;
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PLOTERA TERMICZNEGO - od 2 000 PLN

zgodnie z umowa w sprawie wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Saki (podlaskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

opiekun
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Piława Górna (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 300 PLN

Szycie pokrowców do mebli tapicerskich
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

obróbka elementów drewnianych,praca przy produkcji schodów
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Polanów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

zapoznanie się z obiegiem dokumentacji jawnej w jednostceewidencja pism wpływającychobłsuga urządzeń biurowychkserowanie zleconych dokumentówarchiwizowanie dokumentówprowadzenie rejestrówsporządzanie pismtworzenie statystyk
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Cieszyn (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi gości; wykonywanie czynności związanych z obsługą gości; sprzątanie sali konsumpcyjnej; mycie naczyń, pomoc w kuchni kucharzowi.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI ELEKTRYCY BUDOWLANI I POKREWNI - 997,4 PLN

Pomocnik elektryka
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Grodków (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 900 PLN

dostawa towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Augustów (podlaskie)

POZOSTALI OPERATORZY SIECI I SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - od 3 000 PLN

zapewnienie ciągłości funkcjonowania sieci - wsparcie techniczne
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Legionowo (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Jazda samochodem ciężarowym, sporządzanie sprawozdań w j.rosyjskim/ukraińskim, kontakt z dyspozytrami w j.ukraińskim i rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Wrzosowa (śląskie)

SPEDYTOR - od 2 500 PLN

organizowanie transportu samochodowego, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kroczyce (śląskie)