Praca INWENTARYZATOR Nowy Tomyśl INVENT Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Liczenie towaru w sklepie, obsługa urządzeń do skanowania towaru. Wymiar czasu pracy: 80 godz. Miejsce wykonywania pracy: Nowy Tomyśl.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 080 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: za 80 godzin pracy

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotomyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Tomyśl

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 080 PLN

Data zakończenia pracy: 25.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: INVENT Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV na adres e-mail: inwent.rekrutacja (at) issp.pl lub za pośrednictwem strony www.invent.ag

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - www.invent.ag

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Gajowicka

Numer budynku pracodawcy: 195

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Podobne oferty pracy

INWENTARYZATOR - 11 - 13 PLN

Liczenie towarów w markecie
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Stalowa Wola (podkarpackie)

INWENTARYZATOR - od 13 PLN

Liczenie towaru za pomocą urządzeń skanujących
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13,5 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: liczenie towaru w sklepach handlowych, obsługa urzadzeń do skanowania towaru; WYMAGANIA: książeczka sanitarno-epidemiologiczna
INVENT Sp. z o.o. - 2015-12-11 - Lubliniec (śląskie)

INWENTARYZATOR - 12,5 - 14,1 PLN

nocne liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 925 PLN

Obsługa klienta, praca z towarem, prace porządkowe.
CCC S.A. - 2016-09-06 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac malarskich, szpachlowanie, gipsowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich. Miejsce pracy: woj. Wielkopolskie, woj. Lubuskie (gmina Stęszew).
Zakład Instalacyjno-Budowlany Mateusz Maćkowiak - 2016-02-05 - Lwówek (wielkopolskie)

OPERATOR SORTOWNIKA MOBILNEGO - 3 000 - 3 500 PLN

Zastępowanie kierownika terminalu - brygadzista. Obsługa programu wagowego, prowadzenie weidencji stanów magazynowych. Obsługa sortownika mobilnego
KTK Polska Sp. z.o.o. - 2016-10-11 - Porażyn (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - od 7 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

liczenie asortymentu sklepowego
kontakt przez OHP - 2016-01-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - do 2 160 PLN

liczenie towaru w sklepach sieci handlowych, obsługa urządzeń do skanowania towaru
Invent Sp. z o.o. - 2015-12-11 - Wrocław (dolnośląskie)

PEDAGOG SPECJALNY - od 2 600 PLN

Umiejętność planowania pracy opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznej, umiejętność prawidłowego sporządzenia dokumentacji pedagogicznej, prowadzenie zajęć zespołowych i indywidualnych z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie, sprawowanie opieki podczas pobytu wychowanków w placówce.
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Opalenicy - 2016-11-07 - Sielinko (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie z podstawowymi obowiązkami obsługi biura. Pomoc przy obsłudze klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Bolewice (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Dostawa towaru na terenie kraju (ruch ciągły).
King Chicken Spółka z o.o. - 2016-01-08 - Śliwno (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Przepisywanie decyzji na komputerze. Protokołowanie czynności prokuratorskich. Przygotowanie akt do archiwum.Ekspedycja poczty.

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Wykonywanie pod nadzorem przełożonego leków recepturowych. Zamawianie i przyjmowanie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Lwówek (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

-koloryzacja,-upięcia okolicznościowe,-modelowania,-balejaż,-trwała ondulacja,-strzyżenie włosów męskie i damskie.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Zbąszyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Sprzedaż towarów i obsługa stacji. Miejsce pracy: Boruja Kościelna
Firma Handlowa "K&K" Adrian Kostecki - 2015-11-30 - Boruja Kościelna (wielkopolskie)

STYLISTA PAZNOKCI-KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Stylizacja paznokci, podstawowe zabiegi kosmetyczne.
Studio Kosmetyczne Natura Ilona Olejniczak - 2016-01-07 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 200 PLN

Rozliczanie kosztów dotyczących prowadzenia placówek, pozyskiwanie środków na działalność Koła, pozyskiwanie grantów i rozliczanie, inicjowanie, sporządzanie i rozliczanie programów z PCPR i innych instytucji, sporządzanie raportów i zestawień, sprawozdań i innych dokumentów firmowych oraz nadzorowanie ich obiegu, prowadzenie kasy Koła.
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Opalenicy - 2016-09-19 - Sielinko (wielkopolskie)

OPERATOR KOPERCIARKI - od 2 300 PLN

Obsługa maszyn do produkcji kopert lub toreb.
Kuvert Polska Sp. z o.o. - 2016-10-18 - Przyprostynia (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 800 PLN

transport krajowy
PPHU LIBAR Robert Kowalski - 2016-07-14 - Przyprostynia (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. WODOCIĄGÓW - 997,4 PLN

Prace przy nadzorze i organizacji procesów technologicznychoczyszczalni i stacji uzdatniania wody.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Opalenica (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA HURTOWY I DETALICZNY - od 2 500 PLN

Obsługa programu do sprzedaży hurtowej, przyjęcie i konfekcjonowanie zamówień, przyjmowanie towaru na magazyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 2 900 PLN

Praca na ładowarce, dorywczo jako kierowca samochodu ciężarowego.Miejsce wykonywania pracy: Józefowo 26
F.H.U. "ALKOM" Henryk Sienkiewicz - 2016-05-12 - Józefowo (wielkopolskie)

MONTER BUDOWLANY - od 1 387,5 PLN

Montaż izolacji budowlanych, praca na wysokości. Miejsce wykonywania pracy: teren całego kraju.
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej, archiwizowanie dokumentacji księgowej.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

KIEROWCA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

Transport ma terenie Unii Europejskiej, wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

INWENTARYZATOR - od 13,5 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania
kontakt przez OHP - 2016-02-05 - Słupsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed