Praca INWENTARYZATOR Lublin kontakt przez OHP

Stanowisko: INWENTARYZATOR

Wynagrodzenie: od 12,5 PLN

Zakres obowiązków: obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepach sieci handlowych

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepach sieci handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Czasowe ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12,5 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: pełnoletność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Łęczna

Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łęczyński

Gmina pracodawcy: Łęczna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczna

Ulica pracodawcy: Bogdanowicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Agencja pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Łęczna

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie asortymentu sklepowego oraz magazynowego za pomocą skanera elektronicznego
kontakt przez OHP - 2016-12-06 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obowiązki związane z pracą na kuchni (krojenie, mycie, obieranie, itp.)
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

PIELĘGNIARKA GERIATRYCZNA - od 2 900 EUR

Opieka geriatryczna w domu opieki dla osób cierpiących na demencję. Wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu opieki geriatrycznej i leczenia.
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Niemcy (Niemcy)

HOSTESSA - od 12 PLN

promocja towaru spożywczego
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 2 000 PLN

MYCIE SAMOCHODÓW Z ZEWNĄTRZ, ODKURZANIE SAMOCHODÓW, MYCIE I KONSERWACJA ELEMENTÓW GUMOWYCH I PLASTIKOWYCH SAMOCHODU, MYCIE SZYB, MYCIE SILNIKÓW
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT - 2 100 - 3 000 PLN

Naprawa i konserwacja maszyn
kontakt przez OHP - 2017-03-01 - Opole (opolskie)

INWENTARYZATOR - do 13 PLN

liczenie towarów na obiektach handlowych
kontakt przez OHP - 2017-03-29 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 9,2 PLN

kasjer-sprzedawca
kontakt przez OHP - 2016-02-17 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (PAKOWACZ) - od 2 000 PLN

pakowanie wkładek obuwniczych, etykietowanie, sprawdzanie par, kontrola jakości, praca siedząca
kontakt przez OHP - 2017-03-07 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości na terenie szpitala, sumienność.
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Katowice (śląskie)

OPERATORKA LINII - od 2 448 PLN

kontrola wyprodukowanych butelek wg. czterech kryteriów
kontakt przez OHP - 2017-07-03 - Orzesze (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 82,5 PLN

roznoszenie ulotek, plakatowanie
kontakt przez OHP - 2017-05-25 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, prace drogowe
KPRD SP. Z O.O. W LUBLINIE - 2016-09-21 - Lublin (lubelskie)

POMOCNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

• dostarczanie komponentów oraz innych materiałów na linie produkcyjne• wykonywanie innych prac pomocniczych
kontakt przez OHP - 2017-03-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA - od 1 750 PLN

kierowca - dostawca
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KELNER/KA - do 10 PLN

obsługa gości
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 500 - 1 850 PLN

- wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych ustawienia produktów i etykę ekspozycji, wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Zabrze (śląskie)

OBSŁUGA BARU - od 1 850 PLN

- obsługa klienta przy barze (sprzedaż kanapek, napojów, przygotowywanie kawy/herbaty itp.)- obsługa cateringów, imprez okolicznościowych- pomoc w prowadzeniu stołówki- pomoc w przygotowywaniu potraw
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Cieszyn (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU (ŚRODKI CHEMICZNE) - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe: min.5 lat, prawo jazdy kat.B, umiejętności: znajomość rynku Europy Wschodniej (środki chemiczne dla myjni samochodowych), znajomość j. rosyjskiego , ukraińskiego biegle, angielskiego w stopniu komunikatywnym. Ogólny zakres obowiązków: opracowanie propozycji i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych;rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów analizowanie czynników wywierających znaczący wpływ na poziom sprzedaży i prognozowanie popytu rynkowego na produkty i usługi; sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu działalności marketingowej oraz statystyk sprzedażowych; nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami kształtowanie działań usprawniających obsługę klientów;koordynowanie procesów sprzedażowych, w tym także planowanie i nadzorowanie podejmowanych działań marketingowych; koordynowanie zleceń produkcyjnych;przygotowanie ofert handlowych; handel środkami chemicznymi dla myjni samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK HALI (WYKŁADANIE TOWARU) - od 9 PLN

wykładanie towaru na półkach sklepowych (z aktualną książeczką sanepidowską)
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, zbieranie zamówień oraz sprzedaż artykułów biurowo-papierniczych, utrzymywanie kontaktów z klientami, tworzenie raportów sprzedażowych, kontakt bezpośredni i pośredni z klientami, znajomość branży papierniczo-biurowej, sprawna organizacja pracy;
ABC PAPIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-11 - Lublin (lubelskie)

KELNER.KA - do 10 PLN

kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - ZMYWANIE NACZYN - od 3 000 PLN

zmywanie naczyń
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Okuninka (lubelskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - do 100 PLN

pomoc techniczna przy załadunku, rozładunku, składaniu i innych pracach związanych z montażem oraz demontażem stanowisk miasteczka medycznego.
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

dostawa, odbiór towarów, rozładunek i załadunek; umiejętność prowadzenia pojazdu, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lublin (lubelskie)

STOLARZ - od 2 500 PLN

układanie desek odbieranie od maszyny, sprzatanie w zakładzie
kontakt przez OHP - 2017-07-17 - Jordanów (małopolskie)

PRACE POMOCNICZE - do 12 PLN

Oklejanie palet, foliowanie palet
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 900 PLN

ROBOTY BUDOWLANE
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Reda (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. POZYSKIWANIA KONTRAHENTÓW RYNKU EUROPY WSCHODNIEJ - od 1 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie średnie; umiejętności: komunikatywność, dobra organizacja czasu własnego, zdolności analityczne, obsługa komputera; uprawnienia: prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe minimum 3 lata jako przedstawiciel handlowy; znajomość języka obcego -ukraiński w stopniu biegłym, język rosyjski w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: prezentowanie produktów firmy, osoba będzie odpowiedzialna za zamówienia klientów i kontakt z biurem, realizacja planów sprzedażowych, przygotowanie ofert handlowych, pozyskiwanie kontrahentów z rynku Europy Wschodniej. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Województwo Lubelskie, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lublin (lubelskie)