Praca INWENTARYZATOR Leszno kontakt przez OHP

Stanowisko: INWENTARYZATOR

Wynagrodzenie: 10 - 12 PLN

Zakres obowiązków: spis towarów

Data publikacji: 2015-12-28

Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

Data zakończenia pracy: 03.01.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Kazimierza Pułaskiego 9a, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: telefoniczny, osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Kazimierza Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 9a

Profil działalności pracodawcy: Handel

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Leszno

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI - od 12 PLN

1.Wizualna i manualna kontrola jakości asortymentu.2.Przepakowywanie asortymentu zgodnie z określonymi schematami.
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - 6 - 8 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 11,05 PLN

informacje bezpośrednio u pracodawcy
kontakt przez OHP - 2016-09-22 - Sochaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - 13 - 14 PLN

Liczenie towarów za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - do 2 000 PLN

Obsługa linii produkcyjnej -doświadczenie w firmie produkcyjnej, znajomość komputera, dobra organizacja pracy
kontakt przez OHP - 2016-09-06 - Wałbrzych (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - PROMOTOR MARKI - od 13 PLN

bezpośrednia obsługa klienta, sprzedaz telefonów, promocja nowych produktów, instalowanie materiałów reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Chełm (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 13 PLN

wykonywanie prac porządkowych w pomieszczeniach biurowych
kontakt przez OHP - 2017-06-29 - Krosno (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN - od 10 PLN

obsługa linii montażowej produkcja okien, montaż elementów, kontrola parametrów , kontrola jakości, zachowanie norm oraz standardów bhp, prowadzenie bieżących raportów
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Brzeg (opolskie)

KIEROWCA + ROZNOSZENIE ULOTEK - od 12 PLN

roznoszenie ulotek, rozwożenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-08-29 - Sosnowiec (śląskie)

PAKOWACZ - od 11 PLN

pakowanie kosmetyków, wkładanie ulotek do kartonów, naklejanie etykiet
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Niegoszowice (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 10,69 PLN

kontrola jakości elementow,proste prace pomocnicze przy produkcji
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Chrzanów (małopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych(dot. usług kosmetyczno-fryzjerskich)
kontakt przez OHP - 2017-02-13 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POŚREDNIK PRACY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie ofert pracy, rejestracja osób bezrobotnych, kierowanie do pracy, organizowanie giełd pracy i targów pracy, realizowanie projektów UE, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez OHP - 2016-10-11 - Strzelce Opolskie (opolskie)

MAGAZYNIER - od 2 150 PLN

przyjmowanie towarów z produkcji, kontrola obrotu towarowego, bieżące raportowanie stanów magazynowych oraz załadunek samochodów
kontakt przez OHP - 2017-05-12 - Leszno (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 350 PLN

montaż silników według instrukcji oraz schematów/obsługa elektronarzędzi/realizowanie określonych norm jakościowych
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPAWACZ - od 997 PLN

spawanie metodą MAG 135 nauka
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Chełm (lubelskie)

ZBIERACZ OWOCÓW - od 1 000 PLN

Zbieranie owoców ( truskawki, maliny)
kontakt przez OHP - 2017-06-19 - Sławęcin (kujawsko-pomorskie)

MERCHANDISER - 8 - 9 PLN

wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. SPRZEDAŻY DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta, obsługa programów sprzedażowych, kontakt telefoniczny i e-mail z klientami, sporządzenie sprawozdań i raportów
kontakt przez OHP - 2016-08-01 - Małogoszcz (świętokrzyskie)

ANKIETER - 600 - 800 PLN

Przeprowadzanie badania w terenie (krótka ankieta dot. ogrzewania) i wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego.
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 13 PLN

Zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem na obiekcie handlowym.
kontakt przez OHP - 2017-08-22 - Czeladź (śląskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Przygotowanie towaru do wysyłki, skanowanie - pakowanie.
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - MERCHANDISER - 500 - 1 800 PLN

Wykładanie towaru, budowa ekspozycji dodatkowych, ustawianie produktów i dbanie o estetykę ekspozycji. Wypełnianie raportów i przesyłanie ich do centrali.
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Lubartów (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 15 PLN

zrywanie liści tytoniu
kontakt przez OHP - 2017-08-16 - Cieszanów (podkarpackie)

PAKOWACZKA/PRACOWNIK KONFEKCJI - od 12 PLN

Obsługa klientów, pakowanie prezentów, budowanie ozytywnych relacji z klientem.
kontakt przez OHP - 2016-10-14 - Katowice (śląskie)

INWENTARYZATOR - od 9 PLN

inwentaryzator
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI - od 13 PLN

Obsługa formierek migawkowych, ręczne dozowanie ciasta,farszu i mąki; sprawdzanie procentowej zawartości farszu; ocena wizualna produktu; proste czynności porządkowe; czynności na pulpicie sterowniczym
kontakt przez OHP - 2017-01-20 - Tarnów (małopolskie)

OPIEKUN GRUPY - od 1 620 PLN

Sprawowanie opieki nad 15 - osobową grupą młodzieży, która będzie pracować w Ośrodku Wczasowym
kontakt przez OHP - 2017-05-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK SZKLARNI Z WARZYWAMI - 24 - 37 PLN

Kompleksowa pielęgnacja warzyw szklarniowych( papryka, pomidory,ogórki
kontakt przez OHP - 2016-03-22 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Montaż wiązek kablowych i szaf sterowniczych
kontakt przez OHP - 2016-04-25 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)