Praca INWENTARYZATOR Krotoszyn kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Liczenie towaru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 13,50 brutto/godzinę

Nazwa stanowiska: INWENTARYZATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Rawicz

Sienkiewicza 27, 63-900 Rawicz, powiat: rawicki, woj: wielkopolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: rawicki

Gmina pracodawcy: Rawicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rawicz

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Rawicz

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

INWETARYZACJE - od 14 PLN

ewidencja elementów w centrum komputerowym (Pracodawca zapewnia szkolenie wstępne)
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 1 850 PLN

układanie towaru na paletach
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Żory (śląskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

praca na magazynie, obsługa wózka widłowego
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Hajnówka (podlaskie)

MECHANIK SYSTEMÓW KLIMATYZACYJNYCH, GRZEWCZYCH I SANITARNYCH - od 1 360 EUR

Instalacja, naprawa, konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i sanitarnych
kontakt przez OHP - 2016-06-16 - Niemcy (Niemcy)

OBSŁUGA KLIENTA - od 13 PLN

OBSŁUGA KLIENTA
kontakt przez OHP - 2017-01-03 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

KOLPORTAŻ ULOTEK REKLAMOWYCH - od 10 PLN

Roznoszenie ulotek reklamowych na terenie Staszowa
kontakt przez OHP - 2016-09-28 - Staszów (świętokrzyskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

Rozprowadzanie ulotek wśród mieszkańców
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15 PLN

Obsługa urządzeń do skanowania towarówLiczenie towarów
kontakt przez OHP - 2016-12-13 - Wrocław (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 12 PLN

rozładunek palet do kompletacji ,przepakowywanie towarów,układanie produktów na palet
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Tychy (śląskie)

ASYSTENT/KA KIEROWNIKA PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH - od 1 850 PLN

pomoc Kierownikom Projektów w realizacji ich zadań
kontakt przez OHP - 2016-02-26 - Rzeszów (podkarpackie)

PRACOWNIK DZIAŁU KAS W MARKECIE BUDOWLANYM - od 14,3 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, Obsługa klienta, Obsługa terminala płatniczego
kontakt przez OHP - 2016-05-30 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie rok i 11 miesięcy, docieplanie i tynkowanie budynków, prace remontowo - wykończeniowe, kładzenie płytek, MONTAŻ PŁYT GIPSOWYCH, CHĘĆ DO PRACY Z DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM.OGÓLNE PRACE REMONTOWO-BUDOWLANE, WYKOŃCZENIOWE, KŁADZENIE PŁYTEK,MONTAŻOWE, MUROWE, TYNKOWE.
PHU "GODI-TRANS" Krzysztof Godyla - 2016-04-14 - Sulmierzyce (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI, OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH - od 1 850 PLN

Prace produkcyjne związane z wytwarzaniem prefabrykatów budowlanych, produkcja zautomatyzowana
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Będzin (śląskie)

MONTER PRZEKŁADEK TEKTUROWYCH - od 1 850 PLN

montowanie przekładek tekturowych typu "plaster miodu"
kontakt przez OHP - 2016-08-12 - Chełm (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 9 PLN

Ochrona obiektów handlowych, sklepów przemysłowych, odzieżowych. Różnorodność zadań: monitoring, linia kas.
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, znajomość stolarki lub umiejętności ogólnotechniczne, mile widziane prawo jazdy kat. B
PPHU MAT-MAR Marek Chyba - 2016-09-05 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 150 PLN

dystrybucja gazet reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA NIEMIECKOJĘZYCZNEGO - 2 500 - 3 500 PLN

Obsługa mailowa lub telefoniczna klienta niemieckojęzycznegoPrzyjmowanie zamówień, reklamacjiDrobne prace administracyjne
kontakt przez OHP - 2016-06-16 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 100 PLN

przygotowywanie posiłków oraz wszystkie inne związane z tym prace dodatkowe
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Rowy (pomorskie)

FLORYSTA-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta,prowadzenie kwiaciarni
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Branice (opolskie)

POMOCNIK PRODUKCJI / MIELEC - 10 - 11 PLN

pomoc przy produkcji, kontrola jakości produktu, dbanie o czystość stanowiska pracy
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Mielec (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

praca elektryka
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KUCHARZ (SAMODZIELNY) - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie
Restauracja POD DZWONEM Przemysław Paszek - 2017-01-04 - Krotoszyn (wielkopolskie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

OPERATOR CNC
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

OPERATOR MYJNI SAMOCHODOWEJ - do 10 PLN

obsługa automatycznej myjni samochodowej
kontakt przez OHP - 2016-06-27 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa
kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK HALI - 12,2 - 14,2 PLN

obsługa maszyn, pakowanie kubków i etykietowanie
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

INWENTARYZACJA SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ - 1 - 3 PLN

Inwentaryzacja sieci elektroenergetycznej.
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - PRAKTYKA - do 1 PLN

Prowadzenie stanowiska biurowego - mikro-marketing
kontakt przez OHP - 2016-03-02 - Jasło (podkarpackie)