Praca ELEKTRYK Sokółka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: *nadzór nad instalacją w firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokółka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokólski

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 14.04.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: *uprawnienia SEP,*doświadczenie min.2 lata

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sokólski

Gmina pracodawcy: Sokółka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokółka

Ulica pracodawcy: Kryńska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż paliw stałych, ciekłych i gazowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015