Praca INTROLIGATOR Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-obługa krajarki-obsługa foliarki-obsługa bigówki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INTROLIGATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: introligator poligraficzny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: introligator poligraficzny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZBROJARZ - od 1 400 PLN

przygotowywanie i montaż zbrojeń budowlanych na placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piaseczno (mazowieckie)

PEDAGOG - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Puławy (lubelskie)

HANDLOWIEC/MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Poszukiwanie kontrahentów na terenie Indii, zorganizowanie i dokonywanie zakupów towarów handlowych na terenie UE i Indii, obsługiwanie klientów handlowych i firm z Indii w lokalu i na terenie, przygotowanie prezentacji ofert handlowych w języku angielskim i języku hindii dla Zarządu, zorganizowanie promocji towarów handlowych poprzez przygotowywanie katalogu w języku angielskim, języku hindi i przedstawienie ich dla przedsiębiorców z Indii w krajach Schengen. Praca na pełny etat, od poniedziałlu do piątku w godzinach 9-17.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Janki (mazowieckie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa kelnerska klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ (J. UKRAIŃSKI) - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymywanie czystości w obiekcie i poza
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze zozonym wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Udorpie (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Pieczenie pizzy, gotowanie potraw, przygotowywanie potraw
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - 997,4 PLN

Agent do spraw zakupów
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Borysławice (łódzkie)

KELNERKA (J.ANGIELSKI) - od 1 850 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Warszawa (mazowieckie)

*SPRZEDAWCA (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Orsk (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 1 850 - 2 500 PLN

oznakowanie poziome dróg, zimą odśnieżanie autostrad i dróg, praca fizyczna
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 950 PLN

aktywna sprzedaż, pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie rynku i działań konkurencji, analiza potrzeb klienta, dobór optymalnych rozwiązań, kontakty głównie z ukraińsko- i rosyjskojęzycznymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - DOPOSAŻENIE MIEJSCA PRACY - od 1 900 PLN

mycie samochodów zewnątrz, czyszczenie i odkurzanie wewnątrz, pranie tapicerki
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łęczna (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

ustalanie rodzaju usterki za pomocą urządzeń diagnostycznych i ich naprawa lub wymiana na nowe
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ryki (lubelskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestracja pacientów, odbiór korespondencji, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Olesno (opolskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

Lakiernik wyrobów drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olesno (opolskie)

Magazynierstaż w godz. 5-13, 13-21
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

NAUKA: PRACY NA URZĄDZENIACH RĘCZNYCH (FREZARKA, WKRĘTARKA), OBSŁUGI PIŁY FORMATOWEJ , OKLEINIARKI, SKRĘCANIA MEBLI.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Rychwał (wielkopolskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 5 500 PLN

Rozwiązywanie problemów sieciowych obejmujących różne technologie; nawiązywanie i utrzymanie relacji z różnymi klientami; analiza wymagań dotyczących sieci i proponowanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami biznesowymi; udzielanie konsultacji w procesie rozwiązywania problemów i ustalania optymalnego planu serwisowego dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kraków (małopolskie)

STAŻ/PO WER/- NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

czynności opiekuńczo-wychowawcze
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PAKOWACZ - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Pakowanie towaru maszyną do pakowania - workownicą. Zasypywanie zasobnika towarem np. węglem, odstawianie zapakowanego towaru w odpowiednie miejsce w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Nowica (dolnośląskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

wykonywanie mebli, drzwi, schodów wraz z montażem u klienta, układanie parkietów; doświadczenie jakko pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zimna Wódka (opolskie)

*ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Lubin (dolnośląskie)

ELEKTRYK - ZŁOTA RĄCZKA - od 2 000 PLN

pomoc w drobnych naprawach, mocowanie lamp
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Kraków (małopolskie)