Praca INSTRUKTOR ZAJĘĆ DLA DZIECI Z ROBOTYKI - ROBOTY LEGO Środa Śląska RW Investments Robert Wijatyk

Kolejowa 11, 55-300 Środa Śląska, powiat: średzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
dojazd do miejsca prowadzenia zajęć, przygotowanie sali na zajęcia, prowadzenie zajęć, czynności marketingowe, kontakt z klientem ( rodzicami)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska:
INSTRUKTOR ZAJĘĆ DLA DZIECI Z ROBOTYKI - ROBOTY LEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Środa Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Środa Śląska

Zawód:
pozostali nauczyciele sztuki w placówkach pozaszkolnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: RW Investments Robert Wijatyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Śląska

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY- REFERENT - od 1 850 PLN

przyjmowanie poczty wydziałowej, wystawianie zaświadczeń, przepisywanie pism pod nadzorem kierownika, archiwizacja dokumentów, obsługa programów SOD, SPIRB, LEX
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Środa Śląska (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

przegląd i naprawa urządzeń elektrycznych, montaż nowych urządzeń, usuwanie awarii urządzeń elektrycznych.
Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. - 2017-01-24 - Chwalimierz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chocicza (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych
RECOTEX Sp. z o.o. - 2016-03-03 - Chocicza (wielkopolskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - od 2 000 PLN

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Solec (wielkopolskie)

SPECJALISTA DZIAŁU PLANOWANIA I SPRAWOZDAWCZOŚCI - od 2 400 PLN

Nadzór nad wykorzystaniem dotacji celowych, przygotowanie rozliczeń dotacji celowych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Słupia Wielka (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - 800 - 1 600 PLN

montaz konstrukcji aluminiowych oraz PPOŻ EI30 , EI60
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Piotrowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 10 - 15 PLN

podłaczanie urządzeń przemysłowych, naprawa instalacji elektrycznych, układanie przewodów elektrycznych, praca na wysokości Pracodawca zapewniadojazd ze Środy Ślaskiej ( wyjazd godz. 7.00 powrót godz. 17.00)
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Rachów (dolnośląskie)

STOLARZ - 2 500 - 5 000 PLN

cięcie szalunków i przygotowywanie form drewnianych do prefabrykantów ,konstrukcje form
TERMAT Sp. z o.o. - 2016-06-10 - Środa Śląska (dolnośląskie)

USTAWIACZ MASZYN - 2 000 - 2 500 PLN

Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez prawidłowe ustawienie i przezbrajanie maszyn i urządzeń, wykonanie produkcyjno- technicznych zadań związanych z procesem produkcyjnym, ustawienie parametrów maszyn z wymaganiami dla danego artykułu, przeprowadzanie drobnych napraw przy maszynie.Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym, dyspozycyjność, duże zaangażowanie ,poważne podejście do pracy.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Komorniki (dolnośląskie)

REFERENT DS. PŁAC - od 2 500 PLN

spozradzanie listy wynagrodzeń dla pracowników ZSP w Udaninie, wysyłanie raportów miesięcznych do ZUS ( RCA, DRA, RSA), wysyłanie raportów do PFRON, naliczanie zasiłków chorbowych, macierzyńskich, opiekuńczych
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Udaninie - 2016-08-01 - Udanin (dolnośląskie)

MONTER FASAD ALUMINIOWO- SZKLANYCH - od 2 500 PLN

Montaż konstrukcji aluminiowych na elewacjach budynków. Praca na budowie na wysokości.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Chwalimierz (dolnośląskie)

MONTER AUTOMATYKI BRAM - od 3 300 PLN

montaż i serwis automatów bramowych
Kulas Sp. zo.o. Rakoszyce - 2015-11-19 - Rakoszyce (dolnośląskie)

INŻYNIER ZOOTECHNIKI - od 1 850 PLN

ZOOTECHNIK
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Śnieciska (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY - 2 000 - 2 500 PLN

kontakt z klientem, obsługa sprzedazy detalicznej i hurtowej, rozliczanie produkcji
Kamień Dolnośląski Patrycja Hałdys - 2016-06-23 - Damianowo (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY DS. SPRZEDAŻY - 2 000 - 4 000 PLN

obsługa sprzedaży, poszukiwanie klientów, utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami, częściowa możliwość wykonywania pracy poza zakładem pracy.Wymagania: miła aparycja, dobry kontakt z ludźmi, znajomość obsługi urządzeń biurowych.
DKSM Mirosław Hałdys sp. K. - 2017-01-30 - Damianowo (dolnośląskie)

*PRACOWNIK PRODUKCJI - 2 500 - 3 000 PLN

układanie pustaków na palety
TERMAT Sp. z o.o. - 2016-06-07 - Środa Śląska (dolnośląskie)

USTAWIACZ MASZYN - od 2 640 PLN

Ustawianie maszyn i narzędzi do produkcji
Fiuka Polska Sp. z o.o. - 2016-10-04 - Komorniki (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 2 000 PLN

Pomocniczy robotnik polowy
GOSPODARSTWO ROLNE ARKADIUSZ NIEMCZAL - 2017-01-10 - Zdziechowice (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

KIEROWCA BUSA - 5 000 - 7 000 PLN

Przewóz rzeczy na terenie Unii Europejskiej. Praca od poniedziałku do piątku. w systemie 3 tygodnie w trasie/tydzień wolny
PH MP ROLPASZ Pióro Marek - 2016-10-27 - Nowe Miasto nad Wartą (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI DZIAŁ PRODUKCJI - 2 000 - 2 200 PLN

obsługa urządzeń/ maszyn lakierniczych w celu wykonywania założonych planów produkcyjnych, przestrzeganie procedur i norm jakościowych, dbanie o porządek w miejscu pracy, kontrolowanie, sortowanie wyprodukowanych detali.Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, podejmowanie decyzji, predyspozycje manualne, gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym, brak problemu z dojazdem do pracy, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dobry wzrok.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Komorniki (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 925 PLN

GOSPODARSTWO ROLNE Maciej Markiewicz - 2016-06-27 - Bożydar (wielkopolskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy - montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
ROMARK SP. Z O.O. - 2016-07-07 - Nowe Miasto nad Wartą (wielkopolskie)