Praca INSTRUKTOR SPORTU Żmigród kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Żmigród, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć treningowych, przygotowywanie sprzętu do zajęć, przygotowanie pomocy dydaktycznych, branie udziału w zawodach sportowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR SPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żmigród

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Zawód: instruktor sportu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Kościuszki 10, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebnica

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportu

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla bezrobotnych.Zapoznanie się z działalnością sklepu. Nauka pracy na kasie fiskalnej. Sprzedaż przez terminal. Zapoznanie ze sprzedażą franczyzową. Nauka Programu SAFO. Sprzedaż bezpośrenia. Prace porządkowe. Wypełnianie dokumentów np. faktur.Staż EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagania: podstawy obsługi komputera, predyspozycje do pracy z klientem - otwartość, zainteresowanie modą.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Strzelin (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Włosań (małopolskie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 2 050 PLN

obróbka mechaniczna stali, wiercenie szlifowanie, składanie detali zgodnie z projektem
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Grabianów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Odbiór towaru. Segregacja oraz ekspozycja towaru. Metkowanie towaru. Obsługa programu sprzedażowego. Dbanie o ogólny ład i porządek na sklepie.Sklep odzieżowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TYNKARZ - do 1 100 PLN

Czytanie i analiza dokumentacji technicznej. Tynkowanie tynkiem gipsowym. Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata na ww. stanowisku. Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego. Umiejętność pracy z tynkami gipsowymi.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Ząbki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wykonywanie transportu drogowego na terytorium Białorusi, Rosji, Polski
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Biała Podlaska (lubelskie)

KUCHARZ- DIETETYK KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - do 2 600 PLN

Przyrządzanie posiłków dla klientów dostosowanych do różnych diet, organizacja pracy w kuchni. Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wrocław (dolnośląskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

Grafik komputerowy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK PROCESU DS. DANYCH - od 4 000 PLN

Analiza rozwiazań systemów ERP, IT oraz wdrażanie w Polsce - projekt zastosowań informatyki. Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Ekspertyzy systemów komputerowych. Prace analityczne, badawcze i wdrożeniowe. Diagnoza problemów. Modernizacja projektów i procesu.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zabierzów (małopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Uzdowo (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

- rejestracja osobista i telefoniczna pacjentów,- powiadamienie pacjentów o nieobecności lekarza,- archiwizacja prowadzonej dokumentacji medycznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 1 850 PLN

czyszczenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Częstochowa (śląskie)

POKOJOWA - od 1 500 PLN

sprzątanie pokoi hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

segregacja złomu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Radomsko (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Utrzymanie czystości na hali sprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Cięcie tarcicy, segregowanie fryzów, struganie elementów meblowych, frezowanie elementów meblowych, szlifowanie mechaniczne, wiercenie elementów, montaż i okuwanie mebli skrzyniowych i szklieletowych, czyszczenie, pakowanie, załadunek
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Malichów (opolskie)

SALOWA - OPIEKUNKA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Drezdenko (lubuskie)

ANALITYK DANYCH BIZNESOWYCH - od 2 800 PLN

Analizowanie rachunków klienta hiszpańskojęzycznego, bezpośredni kontakt z klientem hiszpańskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK REGIONALNY - od 1 200 PLN

asystowanie podczas wyjazdów koordynatorów, tłumaczenie pracownikom na język ukraiński czynności jakie będą wykonywać, pomoc w prowadzeniu szkoleń BHP, prowadzenie korespondencji, tworzenie raportów o stanie zatrudnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH - od 1 850 PLN

praca w pralnii
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Nowęcin (pomorskie)

obsługa kienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Koneck (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa telefoniczna, pozyskanie i weryfikacja danych niezbędnych w rekrutacji, kontakt z klientem, obsługa klientów, wystawianie i przedstawianie ofert
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Kluczbork (opolskie)

MAGAZYNIER - 2 500 - 2 700 PLN

Obsługa magazynu firmy, wydawanie i przyjmowanie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-06-25 - Gdańsk (pomorskie)

INSTALATOR SIECI KOMPUTEROWYCH (73 SBON) - 997,4 PLN

Oferta w ramach bonu stażowego.Instalacja sieci komputerowych, instalacja komputerów, konfiguracja komputerów.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Czarlin (pomorskie)