Praca ELEKTROMECHANIK Końskie BRUYNZEEL PLASTICS POLSKA Sp. z o. o.

Warszawska 52, 26-200 Końskie, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: elektromechanik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Końskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Końskie

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektromechanika

Nazwa pracodawcy: BRUYNZEEL PLASTICS POLSKA Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak danych

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Końskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Końskie

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 52

Profil działalności pracodawcy: produkcja paneli plastikowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*