Praca INSTRUKTOR SPORTÓW SIŁOWYCH Brzozów kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTRUKTOR SPORTÓW SIŁOWYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: instruktor sportów siłowych

Data publikacji: 2016-01-07

Lokalizacja: Brzozów (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR SPORTÓW SIŁOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzozów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: instruktor sportów siłowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor sportów siłowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPIEKUN DZIECI, POMOC NAUCZYCIELA W ODDZ. PRZEDSZKOLNYM - do 1 850 PLN

Pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

modelowanie, farbowanie, trwała ondulacja, strzyzenie damsko-męskie, pasemka, sombre-balejage, henna brwi
kontakt przez PUP - 2017-10-09 - Lniano (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Radziki Duże (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 700 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym indyjskimi przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnistwami
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

WYKONYWANIE ZBROJEŃ NA BUDOWACH, ZALEWANIE ZBROJEŃ BETONEM, OBRÓBKA BETONU.PRACA WG ZLECEŃ- WOJ. DOLNOŚLĄSKIE (OBECNIE), LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE, OPOLSKIE
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żdanów (dolnośląskie)

POMOC BIBLIOTEKARZA - 997,4 PLN

Pomoc w bibliotece
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Pniewy (mazowieckie)

1620U PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Wielogóra (mazowieckie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER-BARMAN-RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Obsługa gości hotelowych,obsługa gości restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-WIZAŻYSTA - od 2 000 PLN

Sprzedawca-wizażysta
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Grajewo (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

oferta stażu - zakres zadań zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wieleń (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie PKPIR dla wielu podmiotów, dekretacja zdarzeń gospodarczych w księgach handlowych, praca w programie ERP Optima, naliczanie płac i tworzenie deklaracji ZUS. WYMAGANIA: wykształcenie wyższe, znajomość obsługi programu księgowego comarch Erp Optima, znajomość przepisów podatkowych, znajomość przepisów systemu ubezpieczeń społecznych, obsługi programu płatnik i umiejętnośći tworzenia deklaracji ZUS.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Jarosław (podkarpackie)

WOŹNY-WOŹNA ODDZIAŁOWA - 997,4 PLN

prace gospodarczo-porządkowe w przedszkoluprace pielęgnacyjno-higieniczne przy dzieciachrozkładanie posiłków i karmienie dzieci
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Gubin (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI DREWNIANYCH - 997,4 PLN

Kompletowanie, pakowanie i montowanie konstrukcji drewnianyc
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Żary (lubuskie)

sprzedaż i obsługa klienta w sklepie spożywczo przemysłowym
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Puczyce (mazowieckie)

SPEDYTOR STAŻ EFS-POWER - 997,4 PLN

prowadzenie transportu międzynarodowego, prowadzenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Dzietrzychowice (lubuskie)

DROBIARZ - od 2 000 PLN

Praca na fermie drobiu przy obchowie indyków.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Jagarzewo (warmińsko-mazurskie)

PRASOWACZKA - od 2 300 PLN

Prasowanie wyrobów gotowych - bluzki, sukienki. Konieczny min. roczny staż.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa biura; przyjmowanie zamówień; obsługa programu PROFIPEK, korespondencja pocztowa, e - mailowa, fakturowanie, obsługa faksu, ksero; telefonu; przygotowanie zestawień do biura rachunkowego; dbałość o czystość stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Stróżówka (małopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich, wykonywanie pomiarów.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Biała (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

magazynier, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Odolanów (wielkopolskie)

MAJSTER ROBÓT OGÓLNOBUDOWLANYCH I DROGOWYCH - od 2 000 PLN

Majster robót ogólnobudowlanych i drogowych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 010 PLN

Pomoc w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych drzewostanu, krzewów, żywopłotów. Pomoc w procesie wycinania drzew.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Otrębusy (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

-przygotowanie oferty,-wystawianie polis,-archiwizacja dokumentów,-rozliczanie gotówki
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wieliczka (małopolskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Żelechlinek (łódzkie)

MAGAZYNIER - PRACOWNIK RECYKLINGU - od 2 000 PLN

przyjmowanie towaru, segregacja kabli
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Stawiec (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 15 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów z Wietnamu, kontakt z kontrahentami i klientami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)