Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Łask kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: POWER długotrwale

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łask

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łaski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Adres pracodawcy:
Objazdowa 4, 98-100 Łask, powiat: łaski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łaski

Gmina pracodawcy: Łask

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łask

Adres strony pracodawcy: www.petecki.com.pl

Ulica pracodawcy: Objazdowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TYNKARZ (Z) - do 1 850 PLN

Tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żabno (małopolskie)

SERWISANT ROWERÓW - od 1 850 PLN

NAPRAWY ROWERÓW. Dbanie o czystość i stan techniczny rowerów
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI PASZ - STAŻ BON STAŻOWY - 997,4 PLN

pobieranie prób, prowadzenie dokumentacji, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrzesiny (lubuskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Ręczne składanie pudełek kartonowych, nakładanie wyrobów gotowych do opakowań, naklejanie etykiet, mycie eksploatowanych urządzeń, sprzątanie stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

transport drogowy towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Łosice (mazowieckie)

MONTAŻYSTA MEBLI - od 1 900 PLN

przygotowanie elementów do produkcji mebli, składanie mebli, prace montażowe u klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wielichowo (wielkopolskie)

TYNKARZ GIPSEM Z AGREGATU - od 1 000 PLN

wykonywanie tynków gipsowych na mokro z agregatu
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-ADMINISTRACYJNEGO ( 1103J) - od 2 500 PLN

administrowanie, zarządzanie nieruchomościami i lokalami, obsługa obiektów. przygotowywanie i nadzór nad remontami, podatki od nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Otwock (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

lepienie pierogów, wstepna obróbka półproduktów do posiłków, dbanie o porządek w miejscu pracy, pomoc kucharzowi w przygotowaniu posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 060 PLN

praca na koparce
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lubnowo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace przy dociepleniu i renowacji budynków , inne prace ogólnobudowlane , praca na wysokoći pow. 3 m.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wschowa (lubuskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Rozbiór zasadniczy półtusz
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Jabłonna Lacka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nurzec-Stacja (podlaskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

montaż rolet zewnętrznych, bram, markiz itp.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Żory (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - do 2 000 PLN

wychowanie i opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

obsługa samochodu, załadunek samochodu, zabezpieczenie ładunku przed przemieszczaniem, transport wyrobów betonowych, odbezpieczenie ładunku
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wolica (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe w pomieszczeniach kurnika i na terenie fermy
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dąbrowa (mazowieckie)

obsługa klientów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Sandomierz (świętokrzyskie)

MŁODSZY ELEKTRYK - 3 500 - 4 430 PLN

utrzymanie sprawności elektrycznej, gwarantującej również wydanie zezwolenia na eksploatację wszystkich urządzeń przeładunkowych i transportowych DCT
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ WYTWÓRCZYCH MIESZANEK BETONOWYCH - od 1 200 PLN

PRODUKOWANIE MIESZANKI BETONOWEJ, FARBOWANIE MIESZANKI, FORMOWANIE WYROBÓW, PAKOWANIE WYROBÓW, WYSYŁKA DLA KLIENTÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, WIEDZA Z ZAKRSU TECHNOLOGII SISTROM, WIEDZA TECHNICZNA, OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI, MIN. 20 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

Malarz budowlany
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Brzeg (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wyrobów z mięsa
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W ZAKŁADZIE PRODUKCJI FARB - od 2 250 PLN

• obsługa wózka widłowego,• przygotowywanie towaru do wysyłek,• produkcja towarów na magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rudna Mała (podkarpackie)

WYTWARZACZ WŁÓKNIN - od 1 850 PLN

Produkcja włóknin, obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zgierz (łódzkie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

szycie na miarę, przeróbki krawieckie, naprawa odzieży, obsługa klijenta
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

Załadunek i rozładunek towarów oraz układanie towaru w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Legnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - od 2 000 PLN

Chłodnictwo i klimatyzacja, rysunki techniczne, ofertowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)