Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Tuchola Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski Warsztaty Terapii Zajęciowej

Przemysłowa 2, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
udział w tworzeniu indywidualnego programu rehabilitacji i terapii. Prace w pracowni rękodzieła lub muzycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuchola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tucholski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tuchola

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca wymaga umiejętności muzycznych, rękodzielniczych, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziana znajomość języków obcych

Nazwa pracodawcy:
Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski Warsztaty Terapii Zajęciowej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Pocztowa 7d, 89-500 Tuchola, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: tucholski

Gmina pracodawcy: Tuchola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tuchola

Ulica pracodawcy: Pocztowa

Numer budynku pracodawcy: 7d

Profil działalności pracodawcy: Pomoc dzieciom specjalnej troski i ich rodzicom

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*