Praca INSTRUKTOR ODNOWY BIOLOGICZNEJ Lipowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipowa, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żywiecki

Zawód: instruktor odnowy biologicznej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Adres pracodawcy:
Łączna 28, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: żywiecki

Gmina pracodawcy: Żywiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żywiec

Ulica pracodawcy: Łączna

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor odnowy biologicznej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

opieka nad dzieckiem w wieku od 1,5 do 5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

Bezrobotny pod okiem opiekuna zapozna się z wykonywaniem prac związanych z obsługą kadrową pracowników. Opiekun pokaże bezrobotnemu jak należy prowadzić dokumentację osobową pracowników, przygotowywać umowy o pracę, umowycywilnoprawne oraz wszelkie dokumentyzwiązane z rekrutacją i zwolnieniem pracowników. Bezrobotny nauczy się prowadzić akta osobowe i dokumentację pracowniczą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Opiekun przeszkoli bezrobotnego jak należy prowadzić ewidencję czasu pracy, urlopów, prowadzić sprawy ZUS w zakresie rejestrowania i wyrejestrowania pracownika, a także przygotowywać skierowania na badania wstępne, badania okresowe i badania kontrolne oraz kontrolować aktualności badań lekarskich pracowników. Pod okiem opiekuna bezrobotny będzie aktualizował dane personalne, archiwizował je oraz zabezpieczał dokumentację w sposób uniemożliwiający wgląd osób postronnych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów. Obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Jamnica (podkarpackie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 1 850 PLN

realizacja zadań rozładunku dostaw towarów oraz wewnętrznego transportu materiałów, pakowanie gotowych wyrobów w kartony i przygotowywanie paczek do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gostkowo (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

STRZYŻENIE, KOLORYZACJA, MODELOWANIE, UPIĘCIA
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątaczka
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żytniów (opolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego na trasach międzynarodowych w tym Rosja-Białoruś, załadunek i rozładunek towaru, prowadzenie dokumentacji transportowej
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, przyjmowanie i składanie zamówień, archiwizowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów list obecności, prowadzenie akt osobowych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Włodawa (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

asystent ds. logistyki i zakupów (staż poniżej 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Pabianice (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MONITORINGU - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ławy (kujawsko-pomorskie)

KLINIARZ - od 1 850 PLN

Produkcja formaka, przerób kamienia oraz produkcja elementów murowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Roztoka (dolnośląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PIERWSZEGO STOPNIA - od 1 850 PLN

PRACA W ARCGIWUM, OBSŁUGA SEKRETARIATU, REJESTRACJA WNIOSKÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI;
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Bochnia (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie ewidencji księgowej podmiotów gospodarczych, księgowanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Kraków (małopolskie)

HYDRAULIK (N) - do 1 850 PLN

prace hydrauliczne, analizy
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wołomin (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie obróbki przewodów instalacji wod. can., c.o. i gaz,montaż przewodów, kształtek, armatury instalacyjnej i urządzeń,kontrola na bieżąco jakości robót i usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gorlice (małopolskie)

GŁÓWNY TECHNOLOG - od 1 900 PLN

przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej mebli; nadzór nad pracami ekip monterskich; kontrola prac poza siedzibą firmy; przygotowywanie schematów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Gdańsk (pomorskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży inne prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Albertów (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze złożoną ofertą
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Bytów (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Węgrów (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace remontowo - porządkowe na ternie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Siemiątkowo (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

przygotowywanie dokumentacji przetargowej, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Głubczyce (opolskie)

OPIEKUN MŁODZIEŻY - od 1 850 PLN

opieka nad młodzieżą szkolną
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Książ Wielki (małopolskie)

KELNER - BARMAN - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed