Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Zamość Ośrodek Szkolenia Kierowców "DOBRA SZKOŁA" A. Trusek

Stanowisko: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć teoretycznych oraz praktycznych z nauki jazdy samochodami osobowymi do 3.5 t

Data publikacji: 2016-03-22

Lokalizacja: Zamość (lubelskie)

Pracodawca: Ośrodek Szkolenia Kierowców "DOBRA SZKOŁA" A. Trusek

Miejsce pracy:
Solna 5, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć teoretycznych oraz praktycznych z nauki jazdy samochodami osobowymi do 3.5 t

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 22.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: instruktor nauki jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dobry kontakt z klientem. Mile widziane doświadczenie, oraz uprawnienia nauki jazdy na inne kategorie

Nazwa pracodawcy:
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DOBRA SZKOŁA" A. Trusek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Solna

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy