Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Lubartów JAZEK Ośrodek SZkolenia Kierowców Jacek Tchórz

Miejsce pracy:
21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
szkolenie osób ubiegających się o uzyskanie prawa jazdy kat. B - nauka jazdy kat. B

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubartów

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
INSTRUKTOR NAUKI JAZDY (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_1: podstawowe

Nazwa pracodawcy: JAZEK Ośrodek SZkolenia Kierowców Jacek Tchórz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Ks. J. Popiełuszki 33/11, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: kontakt bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubartów

Adres strony pracodawcy: www.jazek.pl

Ulica pracodawcy: Ks. J. Popiełuszki

Numer budynku pracodawcy: 33

Profil działalności pracodawcy: nauka jazdy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy