Praca INSTRUKTOR KURSU OGRODNIKA TERENÓW ZIELONYCH Czarne POMORSKA INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ "POMERANIA"

POMORSKA 1, 77-330 Czarne, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie kursów ogrodnika terenów zielonych w teorii i praktyce - 120 godz; WYMAGANIA:wykształcenie min. zasadnicze zawodowe-ogrodnictwo, mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie; MIEJSCE PRACY: Lubliniec Zakład Karny

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 25 - 30 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie w systemie godzinowym 25,00-30,00 zł za godz.

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR KURSU OGRODNIKA TERENÓW ZIELONYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czarne

Zawód: wykładowca na kursach (edukator, trener)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 25 - 30 PLN

Nazwa pracodawcy:
POMORSKA INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ "POMERANIA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Czarne

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czarne

Ulica pracodawcy: POMORSKA

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Zawód wykonywany przez pracownika: wykładowca na kursach (edukator, trener)