Praca INSTRUKTOR FITNES Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
poszukiwanie klientów,diagnostyka,ćwiczenia,,sprzedaż karnetów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR FITNES

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa interesantów, obsługa komputera, urządzeń biurowych, archiwizowanie dokumentów szkoły.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W PUP) - od 2 201,01 PLN

Operator maszyn, pras, montaż manualny.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

PRACE INTERWENCYJNE - SPRZĄTACZ (KA) - do 1 750 PLN

dbanie o porządek i czystość w budynku; zgłaszanie ewentualnych usterek technicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Prace związane z produkcją rolet materiałowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Zgrzewanie elementów z drutu, zgrzewanie elementów drutu z elementami z blachy.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 1 850 - 3 000 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. Doradca klienta stan RefDo30 lat, pozyskiwanie i obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Słupca (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie robót budowlanych, prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Barcin-Wieś (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

praca umysłowa
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 750 PLN

- Obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa terminali kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Łodygowice (śląskie)

REDAKTOR-SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI/DOPOSAŻENIE/15/8672 - od 1 750 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, obsługa aktualnych, redakcja tekstów, dostarczanie gotowych publikacji klientom
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kurzelów (świętokrzyskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 2 250 PLN

ocena stopnia przygotowania powierzchni elementów do nałożenia powłoki lakierniczej, odróznianie wad dopuszczalnych i niedopuszczalanych i usuwanie ich metodami szlifowania, szpachlowania, ocena jakości stosowanych materiałów lakierniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Duchnice (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY M/K - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Warszawa (mazowieckie)

praca w sklepie warzywnym
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT UE, EUROPA WSCHODNIA) - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie zawodowe, doświadczenie zawodowe: 5 lat na w/w stanowisku, uprawnienia: kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, znajomość j. ukraińskiego, rosyjskiego biegle, angielski w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów mechanicznych, rozliczanie dokumentacji przewozowej, nadzór nad towarem. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, UE, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

obsługa klientów w sklepie spożywczo - przemysłowymobsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kąkolewnica (lubelskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 2 000 - 4 000 PLN

według stanowiska (praca na terenie Polski, wyjazd z miejscowości Węgrzce lub Kraków)
JAROSŁAW TRZASKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-BUDOWLANE EMKART - 2016-11-09 - Kraków (małopolskie)

POMOC OPIEKUNA-WYCHOWAWCY W ŻŁOBKU - od 1 850 PLN

Pomoc w opiece, pielęgnacja dzieci, karmienie, przewijanie dzieci, pomoc w toalecie, zabawa z dziećmi, pomoc wychowawcy
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Kraków (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

Manicure, pedicure, zabiegi na twarz, henna brwi, rzęs oraz regulacja, przedłużanie paznokci metodą żelową.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa klientów na dziale mięsnym: krojenie i odważnie wędlin, serów, porcjowanie mięs, mielenie na życzenie klienta, rozbijanie porcjowanych mięs
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Libusza (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKÓW EUROPY WSCHODNIEJ - od 3 000 PLN

Utworzenie i rozbudowa sieci kontrahentów z krajów Europy Wschodniej ( Rosja, Białoruś, Ukraina) zainteresowanych dostawami towarów żywnościowych polskiego i europejskiego pochodzenia, sporządzanie ofert handlowych, realizacja sprzedaży eksportowej, utrzymywanie stałych realicji z kontrahentami i pozyskiwanie nowych kontrahentów, wyjazdy zagraniczne ( oddelegowanie)Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

Pomocnik murarza
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Morownica (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ROBOTNIK DROGOWY - do 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z bieżącym utrzymaniem dróg
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wadowice (małopolskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

Staż na stanowisku technika informatyka;
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bytom (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 600 PLN

układanie glazury i terakoty w pomieszczeniach zamkniętych i na elewacjach zewnetrznych, schodach
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lesznowola (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 950 PLN

przygotowywanie posiłków do wydania, utrzymanie kuchni w czystości, przestrzeganie procedur
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tychy (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SEO - od 2 600 PLN

Planowanie, realizacja i analiza kampanii SEO (na rynku polskim i międzynarodowym,pozyskiwanie wartościowych linków oraz wspomaganie procesu tworzenia i promocji nowych treści, testowanie i optymalizacja naszych stron pod kątem pozycjonowania, dostarczanie skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania budżetem reklamowym, raportowanie działań za pomocą Google Analytics oraz innych dedykowanych narzędzi, wsparcie działu sprzedaży. Praca będzie wykonywana na terenie m.Wrocław, część pracy może być wykonywana zdalnie.[Godzina zakończenia pracy] : 17:00[Praca na czas określony] : 20.01.2017-31.01.2018
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)