Praca INSTRUKTOR DS. PROMOCJI I ORGANIZACJI IMPREZ Świdnik kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
programowaniw działalności instytucji w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych społeczności

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR DS. PROMOCJI I ORGANIZACJI IMPREZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 23.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Aleja Lotników Polskich 1, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Adres strony pracodawcy: http://www.mok.swidnik.pl/

Ulica pracodawcy: Aleja Lotników Polskich

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów kulturalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK ŚLUSARZA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Krośnice (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNO- BIUROWA - od 1 850 PLN

obsługa urzadzeń biurowych, komputera
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Buczkowice (śląskie)

FREZER/TOKARZ CNC - od 1 900 PLN

wykonywanie detali metalowychw proceisie obróbki skrawaniem -frezowanie/toczenie detali na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Zielona Góra (lubuskie)

SZWACZKA / KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie ubrań, obsługa maszyn szwalniczych, szycie elementów odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Stare Bystre (małopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO PO WER - od 1 850 PLN

Naprawa sprzętu drukująco0kopiującego.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER DO SPRAW JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 3 500 - 15 000 PLN

Przeprowadzanie testów, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych, analiza i usuwanie błędów kodowania.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Kraków (małopolskie)

KELNERKA - do 2 500 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, PRZYGOTOWYWANIE NAPOJÓW ZIMNYCH I GORĄCYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharzprzygotowywanie ciasta i skladnikow do produkcji pizzy, wyrób pizzy, przygotowywanie posiłków, przygotowywanie dań typu Fast-Food, utrzymanie pozrądku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Radymno (podkarpackie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowacz ręczny kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Mieścisko (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 500 PLN

zbieranie informacji handlowych, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaz, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RM 30 - 50
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Drezdenko (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Obsługa klientów, wystawianie zleceń, kontrola prac warsztatowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Legionowo (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 11 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynowej, rozmieszczanie i odpowiedzialność za odpowiednie przechowywanie powierzonego mienia
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zielona Góra (lubuskie)

SENIOR QUALITY ASSISTANCE ENGINEER/STARSZY SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI - od 11 333 PLN

Weryfikacja i zatwierdzanie zgodnie z wymogami systemowymi;Zapewnienie jakości różnych komponentów MaxBill: MaxCare, MaxCatalog, MaxRate, Billing, Interfaces; Wykonywanie ręcznychi automatycznych testów funkcjonowania systemu; raportowanie o błędach w JIRA/Redmine zgodnie ze standardami spółki;Zapewnienie jakości względem udostępnionych wersji systemu MaxBill; Usługi wsparcia klienta; Przeprowadzanie analizyprzyczynowo-skutkowej w trakcie badania danych zagadnień; Sporządzanie instrukcji użytkownika; Zapewnienie spełnienia standardów przez system MaxBill; Sugerowanie korekt służących poprawie systemu MaxBill w obszarach kompletności i użyteczności; Tworzenie, testowanie i uzupełnianie dokumentacji zgodnie ze specyfikacjami. Przeprowadzanie testów dotyczących: planowania, raportów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Trzcianka (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac administracyjno biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Hanna (lubelskie)

INFORMATYK SKLEPU - do 2 400 PLN

zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemów informatycznych w sklepie; kontrola stanu pracy i narzędzi, sprzętów informatycznych; godziny pracy (8.00-16.15, dyżury: 5.30-13.00, 13.00-21.30)
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Łagów (dolnośląskie)

porządkowanie terenu wokól szkoły i boisk, dbanie i przestrzeganie regulaminu lodowiska przez osoby na nim przebywające.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - do 2 000 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Pędzewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

praca w sekretariacie; przygotowanie projektów pism, archiwizacja, wykonywanie zarządzeń sędziów i pracowników, obsługa komputera i urządzeń biurowych, prowadzenie urzadzeń ewidencyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 850 PLN

pielęgnacja roślin ozdobnych, drzew, trawników
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Dębno (zachodniopomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - 1 850 - 3 000 PLN

prace budowlane przy dociepleniach, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tychy (śląskie)

MURARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

MUROWANIE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH, WEWNĘTRZNYCH, MUROWANIE CEGŁĄ, BLOCZKAMI, PRZYGOTOWANIE ZAPRAWY MURARSKIEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MIN. 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

pomocnik magazyniera
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)