Praca INSTRUKTOR DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ I OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO Strzelce Krajeńskie kontakt przez PUP

Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramuFP

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
INSTRUKTOR DS. INFORMACJI TURYSTYCZNEJ I OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelce Krajeńskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzelecko-drezdenecki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 07.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Al. Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie, powiat: strzelecko-drezdenecki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: strzelecko-drezdenecki

Gmina pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelce Krajeńskie

Ulica pracodawcy: Al. Wolności

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZMYWACZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

mycie i kosmetyka samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Słubice (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

Wykonywanie zabiegów terapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Kluczbork (opolskie)

STARSZY ANALITYK - IMR - od 13 000 PLN

ocena użyteczności, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie w j. angielskim i hindi, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie update'ów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Kraków (małopolskie)

MONTER MEBLI TAPICEROWANYCH - od 1 850 PLN

końcowy montaż mebli, kontrola jakości, zapakowanie do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Lubaszcz (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN MEDYCZNY (115PJ) - od 2 200 PLN

Opieka nad osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w zakresie bieżących czynności: karmienie,pielęgnacja.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Otwock (mazowieckie)

POMOC DYDAKTYCZNA - 997,4 PLN

pomoc w organizowaniun zajęć świetlicowych,opieka nad uczniami
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Sandomierz (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 10 PLN

prace pomocnicze i porządkowe na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Józefosław (mazowieckie)

BRYGADZISTA(NR 6573) - od 3 500 PLN

koordynacja pracy magazynierów, rozładunki i załadunki, nadzór obiegu dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

1711U SERWISANT TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Radom (mazowieckie)

PROGRAMISTA 1C - 1 500 - 2 000 PLN

Projektowanie, budowa oraz rozwój oprogramowania 1C Bitrix,; tworzenie dokumnetacji technicznej; prowadzenie wsparcia aplikacji Bitrix 24
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wyksz. min. średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie na ww stanowisku, osoba zarejestrowana w PUP na dzień 23.03.2016, poniżej 30 r/ż, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Raszków (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA I KIEROWNIKA BUDOWY - od 1 850 PLN

sporządzanie projektów budowlanych, przygotowanie dokumentacji projektowej
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Żuromin (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Laski (lubuskie)

NAUCZYCIEL - 997,4 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków, godz. pracy 7.00-15.00
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 2 500 - 4 500 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Błonie (mazowieckie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 3 800 PLN

bardzo dobra znajomość rynku luksusowych materiałów budowlanych, a w szczególności na terenie Azji Południowej, ocena jakościowa kamieni używanych w budownictwie (marmur, granit, piaskowiec itp.), wyrobów ceramicznych (gresy, płytki itp.) oraz mozaik szklanych, kamiennych i artystycznych, nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z dostawcami, zamawianie materiałów, kontrola jakości dostarczanych materiałów, kontrola zobowiązań finansowych wobec dostawców
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Piaseczno (mazowieckie)

DRUKARZ TYPOGRAFICZNY - MASZYNY ROLOWE - od 3 000 PLN

Drukarz typograficzny - maszyny rolowe
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

Praczka
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Nowa Sarzyna (podkarpackie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - 997,4 PLN

Sortowacz surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 2 500 PLN

Odpowiedzialność za konsolidację transportu komponentów dla zakładów w Rosji, kontaktyz zakładami w Rosji, konsolidacja w Europieoraz dostawcami, zapewnienie przepływu informacji pomiędzy spedycjami a działem księgowości.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Grójec (mazowieckie)

MONTER OBUWIA - od 1 850 PLN

Monter obuwia - ćwiekowanie czubków, klejenie spodów, przecieranie i wykańczanie obuwiana szczotkach
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Myszków (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Jazda po kraju , naczepa firanka. Kontakt tel. 512-613-936
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Radlin (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK PRZY UPRAWIE I ZBIORZE PIECZAREK. - od 1 000 PLN

Praca przy uprawie, pielęgnacji i zbiorze pieczarek.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Chojniki (wielkopolskie)

PRACOWNIK ZIELENI - od 1 850 PLN

prace porządkowe w obiektach komunalnych na terenie miasta i gminy Krosno Odrzańskie
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie toreb reklamowo-zakupowych i pościeli.Wymagania Pracodawcy: wykształcenie zasadnicze zawodowe, podstawowa umiejętność szycia maszynowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Pruchnik (podkarpackie)