Praca INSTRUKTOR ASYSTENT WARSZTATÓW ZAJĘCIOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęc warsztatowych, animacja i nadzór nad warsztatami Emaus.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR ASYSTENT WARSZTATÓW ZAJĘCIOWYCH

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Bez wymagań

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - do 2 000 PLN

kompleksowa obsług klienta, podtrzymywanie i rozwój relacji z klientami-głównie kontakty telefoniczne, wyszukiwnie nowych klientow, bieżąca analiza wspólpracy z kontrahentami, realizacja ustalonych celów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z administracją firmy oraz wszelkich bieżących prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Piła (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 900 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (Z) - do 1 850 PLN

Przeprowadzanie inwentaryzacji, przyjmowanie towaru, wydawanie części na produkcję, współpraca z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK SERWISOWY - od 11,6 PLN

sprzątanie odpadów poubojowych, praca z użyciem detergentów oraz środków chemicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Piaseczno (mazowieckie)

POZOSTALI POŚREDNICY HANDLOWI - od 1 900 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku oraz sporządzanie umów i zamówień towarowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca / nabór staż 50+ RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Pabianice (łódzkie)

MURARZ - 997,4 PLN

murowanie kominów, przygotowywanie zapraw murarskich, obsługiwanie maszyn budowlanych stsosowanych w robotach murarskich, wykonywanie murów
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dzierzgoń (pomorskie)

REFERENT DS. PODATKU VAT (STAŻ) - 997,4 PLN

przyjmowanie dokumentów księgowych, obsługa programu SYMFONIA, sporządzanie deklaracji VAT
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Czarnocin (łódzkie)

STOLARZ MEBLOWY - 1 900 - 2 100 PLN

Produkcja i montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace przy dociepleniach budynków, prace malarskie,kartongipsy
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA (S) - 997,4 PLN

Umawianie spotkań telefonicznych, prezentowanie oferty firmy, obsługa klientów, obsługa urządzeń biurowych, udzielanie informacji, doworzenie dokumentacji do klienta wraz z opiekunem
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK BIURPY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urzadzeń biurowych,- danie o porządek na st. pracy,- sporzadzanie pism i ofert reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wisła (śląskie)

DORADCA KLIENTA, KASJER HANDLOWY, MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Doradca klienta-analiza potrzeb klienta, kasjer-obsługa klienta w kasie oraz punkcie informacyjnym, magazynier-obsługa logistyczna sklepu w strefach magazynowych.
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

KRAWCOWA - OFERTA PRACY WYŁĄCZNIE DLA OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY. - od 925 PLN

składanie i szycie ocieplin,montaż klamerek,obszywanie cholew
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Głogów (dolnośląskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kraków (małopolskie)

PILARZ - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca na magazynie przy wydawaniu towarów i wstępne przycinanie płyt meblowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Sieradz (łódzkie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0510)/ECS CABLE PROTECTION SP. Z O.O. - 997,4 PLN

prace administracyjno - biurowe z zakresu ochrony środowiska; pomoc w dziale kadr i księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

FREZER (N) - od 1 900 PLN

obróbka skrawaniem
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Wołomin (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN SPRZĄTAJĄCYCH - od 1 750 PLN

Wymagania pracodawcy : prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: obsługa maszyn sprzatających , w tym solarki, piaskarki, pług, kosiarki
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

praca operatora na produkcji, ewentualnie wyjazdy na montaże na budowy
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Leszno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Sterdyń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, Lotto, sprzedaż prasy, art. tytoniowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - 997,4 PLN

zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, umawianie spotkań rekrutacyjnych, udział w spotkaniach rekrutacyjnych, giełdach/targach pracy, bieżąca obsługa biura i klientów centrum rekrutacyjnego
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 2 500 - 9 000 PLN

Interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów;Zbieranie i dokumentowanie wymagań,;Udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne./Miejsce pracy: wrocław Kontakt z pracodawcą elektronicznyOferta znajduje się w sali: H
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK ELEKTRONIK AUTOBUSOWY - od 3 000 PLN

elektronik autobusowy
MOBILIS Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CNC - od 1 850 PLN

Operator maszyn CNC
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

1220U - KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Radom (mazowieckie)