Praca INSTALATOR WODNO - KANALIZACYJNY CO I GAZ Jastrzębie-Zdrój PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "KOMPLEKS" - KRZYSZTOF KRÓLICZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Stanowisko: INSTALATOR WODNO - KANALIZACYJNY CO I GAZ

Wynagrodzenie: 2 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Prace budowlane w zakresie instalacji co i gaz, wod-kan.

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "KOMPLEKS" - KRZYSZTOF KRÓLICZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 18 A, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prace budowlane w zakresie instalacji co i gaz, wod-kan.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INSTALATOR WODNO - KANALIZACYJNY CO I GAZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: min. 1 rok doświadczenia

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "KOMPLEKS" - KRZYSZTOF KRÓLICZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt osobisty z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Ks. Kard. St. Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 18 A

Profil działalności pracodawcy:
Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych