Praca INSTALATOR Wielogłowy kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wielogłowy, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie i ułożenie okablowania niezbędnego, montaż urządzeń z czasem konfiguracja

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielogłowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosądecki

Zawód:
pozostali monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, pomoc elektryka

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy:
wykonywanie instalacji elektrycznych i teleinformatycznych w budownictwie

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS POWER - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczych i przemyłowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Małomice (lubuskie)

REFERENT- MASZYNISTA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż podzespołów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Daszyna (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

estetyczne przygotowanie produktu do sprzedaży, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

WYCHOWAWCA GRUPY WYCHOWAWCZEJ - od 2 265 PLN

prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kwidzyn (pomorskie)

WULKANIZATOR OFPR/16/0419 (S) - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łukowica (małopolskie)

STARSZY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 6 000 - 14 000 PLN

- produkowanie testów technicznych, testów biznesowych, - zbieranie i dokumentowanie wymagań, - konfigurowanie środowiska, - bierze udział w projektowaniu, kodowaniu i wykonaniu zautomatyzowanych skryptów testowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie drobnych napraw konserwacyjnych, nadawanie i odbieranie przesyłek, diagnozowanie usterek w pojazdach.Staż w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Gąbin (mazowieckie)

*SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

sprzedaż materiałów budowlanych,wielobranżowych,
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rudna (dolnośląskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

prowadzenie rejestru kontrachentów, wystawianie faktur sprzedazy i faktur korugujących
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

REFERENT DZIAŁU KADR - 997,4 PLN

prace biurowo-kadrowe
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Potulice (kujawsko-pomorskie)

OBSŁUGA ELEKTRODRĄŻARKI - od 1 850 PLN

obsługa elektrodrążarki
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Dąbrówka Wielka (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

Przyjmowanie towaru, sprawdzanie czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy, przechowywanie towaru, utrzymywanie w czystości magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Krasin (warmińsko-mazurskie)

POMOC BIUROWA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Prowadzwnie postepowań administracyjnych, przygotowywanie decyzji i pism, wykonywanie prac związanych z korespondencją, przyjmowanie wniosków, obsługa świadczeniobiorców, obsługa dokumentacji świadczeniobiorców, prace kancelaryjno-sekretaryjne
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 14 PLN

Rozkładanie towarów na półki magazynu, kompletowanie i pakowanie zamówień, prace w dziale pakowania przesyłek.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

AGENT NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Agent nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

FRYZJER - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Zakopane (małopolskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

REFERENT PRODUKCJI - 997,4 PLN

Staż dla osób powyżej 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Miłki (warmińsko-mazurskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I AUTOMATYKI - od 1 850 PLN

montaż tras kablowych, układanie kabli sterowniczych,
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

układanie opakowań w magazynie, sprzatanie magazynu, konfekcjonowanie warzyw, liczenie stanów magazynowych, pomoc przy rozładunku i załadunku
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Morawce (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

ACCOUNT MENAGER - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. średnie; obsługa komputera; zakres obowiązków: analiza danych, wyszukiwanie oraz analiza ofert w zakresie marketingu, zarządzanie stronami www, optymaliacja wyświetleń reklam, tekstów, tworzenie treści na strony www.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice, ul. Leonarda da Vinci
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gliwice (śląskie)

POZOSTALI ROLNICY UPRAW POLOWYCH - 997,4 PLN

Pozostali rolnicy upraw polowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Będargowo (zachodniopomorskie)

EKSPEDIENT W PUNKCIE USŁUGOWYM - od 1 750 PLN

wg. zakresu
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Radomsko (łódzkie)

FREZER - 2 200 - 3 000 PLN

FREZOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO, ZNAJOMOŚĆ OBRÓBKI SKRAWANIEM, UMIEJĘTNOŚĆ USTAWIENIA MASZYNY, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE;
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wypiek pieczywa, obsługa pieca, przygotowywanie ciasta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - 997,4 PLN

staż ze środków unijnych PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łask (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątaczka.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kielce (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed