Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH Karniowice JB SYSTEM J.Urban,J. Zych

Mickiewicza 1, 32-545 Karniowice, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: instalowanie instalacji alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karniowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebinia

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,upr. SEP do 1kV

Nazwa pracodawcy: JB SYSTEM J.Urban,J. Zych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV-po kontakcie telefonicznym

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Trzebinia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Karniowice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: wykonywanie instalacji alarmowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016