Praca INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH Głogów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
montaż, konserwacja oraz naprawa elektornicznych systemów bezpieczeństwa (SSWN, CCTV, PPOŻ, kontrola dostępu)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godz. pracy 8:00-16:00

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głogowski

Zawód: instalator systemów alarmowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: uprawnienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć szybkiego uczenia się, komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji z ludźmi, samodzielność w wykonywaniu zadań, wysoka kultura osobista, łatwość przyswajania widzy technicznej, niekaralność, czytanie dokumentacji technicznej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Piaskowa 1, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, skierowanieosobiście w godz. 8-11, telefonicznie 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: głogowski

Gmina pracodawcy: Głogów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głogów

Adres strony pracodawcy: http://zsa.gsi.pl/

Ulica pracodawcy: Piaskowa

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: instalator systemów alarmowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.11.2015