Praca INSTALATOR Skierniewice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ZGODNIE Z WNIOSKIEM

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: INSTALATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skierniewice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Skierniewice

Zawód:
pozostali monterzy i konserwatorzy instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 15.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+SKIEROWANIE Z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Al. Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji budowlanych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace konserwacyno - pielęgnacyne na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Biała Druga (łódzkie)

WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW IT - od 1 850 PLN

wdrażanie systemów klasy ERP, DMS, projektowanie procedur BPMN, tworzenie raportów SQL.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Zabrze (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Węgrów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - DO 30 ROKU ŻYCIA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OGRODNICZYM - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

-prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA + ST PO WER - 997,4 PLN

-sprzedaż sprzętu RTV,- obsługa klienta,- przygotowanie towaru do sprzedaży,- obsługa urządzeń biurowych (komputer),- tworzenie ofert dla klientów,- podsłączanie i konfiguracja sprzętu RTV.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Łódź (łódzkie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

pokrywanie i naprawa dachów
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Milicz (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 TON - od 1 950 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5 ton
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Mściwojów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

obsługa stoiska wędliniarskiego, przyjmowanie towaru, wykładanie, kontrolowanie stanu zatowarowania
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kutno (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, praca w godz. 10-18; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 10-17
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Słupsk (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków oraz czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu, nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku, opieka nad dziećmi podczas zabaw, spacerów, wycieczek, porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, przygotowywanie zabaw i zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Ślęzany (śląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Golina (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Realizacja i koordynowanie działań w zakresie sprzedaży, budowanie wizerunku firmy. Projektowanie kampanii sprzedażowych na terenie Rosji i Ukrainy. Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz udział podczas negocjacji. Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe 2 lata. Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego na poziomie komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Znajomość dokumentacji import export, procedury celnej. Umiejętność w rozpoznawaniu gatunku i rodzaju drewna.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ząbki (mazowieckie)

XXX
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Sierakowice (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami BHP.2. Zapoznanie się z przepisami p.poż.3. Wykonywanie operacji ślusarskich.4. Montowanie i demontowanie elementów nadwozi samochodowych i kabin samochodowych.5. Łączenie blach cienkich za pomocą lutowania cyną.6. Usuwanie uszkodzeń eksploatacyjnych i powypadkowych nadwozi wykonanych z blachy oraz elementów i zespołów osprzętów nadwozi samochodowych.7. Organizowanie oraz utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Przodkowo (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA (S) - 997,4 PLN

przyjmowanie chorych skierowanych na leczenie i załatwianie wszystkich związanych z tym formalnościami, wykonywanie zabiegów i prowadzenie kart zabiegów na zlecenie i ściśle wg, wskazówek kierownika zakładu, dbanie aby zabiegi odbywał się w odpowiednich warunkach/temperatura, oświetlenie, wentylacja, wilgotność itp., sprawdzanie aparatury i innych urządzeń rehabilitacyjnych przed rozpoczęciem zabiegu, wykonujący zabiegi lecznicze powinien utrzymywać stałą kontrolę wzrokową i słuchową nad chorymi przebywającymi w gabinecie zabiegowym, sali kinezyterapii, przestrzeganie tajemnicy zawodowej, wykonywanie zleceń kierownika Zakładu Rehabilitacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Tarnów (małopolskie)

KSIĘGOWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- - wprowadzanie dok. do systemu księgowego, archiwizacja dokumentów,- przygot. korespondencji,-+ kontakty z podatnikami - przyjmowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzedaż internetowa, obsługa samochodu dostawczego, sprzedaz towarów na giełdzie
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - 997,4 PLN

Zmiana wizerunku wnętrz, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żary (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2015-05-11 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Pewel Ślemieńska (śląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

wykrawanie elementów materiału według schematów, branża meblarska
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, obsługa klienta- pomoc przy wyborze produktu, sortowanie i dbanie o ekspozycje towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Paleśnica (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

praca w magazynie, kontrola dostaw towarów wg specyfikacji indyjskiej, sporządzanie zamówień w języku hindi, kontakt z dostawcami indyjskimi, odpowiedzialność za stan i inwentaryzację
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

księgowość
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Suwałki (podlaskie)