Praca INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH Krosno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
instalacja sieci teleinformatycznych w tym światłowodowych, spawanie i pomiary włókien światłowodowych, instalacja urządzeń telekomunikacyjnych i abonenckich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód: monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Sklep komputerowy w Krośnie ul. Bohaterów Westerplatte 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015