Praca INSTALATOR-SERWISANT Łódź kontakt przez PUP

Stanowisko: INSTALATOR-SERWISANT

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych oraz serwisowych urzadzeń wentylacyjnych i instalacyjnych i innych.

Data publikacji: 2015-12-02

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych oraz serwisowych urzadzeń wentylacyjnych i instalacyjnych i innych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR-SERWISANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 17.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA + ST PO WER - 997,4 PLN

-obieg i weryfikacja dokumentów,-korespondencja terminarzy i formy redagowania odpowiedzi,- archiwizacja dokuemtów zasady i okres przechowania,- organizacja.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lubnów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedawca w stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Złoczew (łódzkie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

1247U - CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Radom (mazowieckie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

pon- pt 8-16 lub 11-19
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Opole (opolskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

pomocnik mechanika samochodowego, pomoc przy naprawie samochodów, utrzymywanie czystości i porzadku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Sudół (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż samochodów, przygotowywanie aut do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Jeziernia (lubelskie)

KOORDYNATOR DS. OBSŁUGI PRACOWNIKÓW Z RYNKÓW WSCHODNICH - od 2 000 PLN

pozyskiwanie kandydatów do pracy z terenu Ukrainy, obsługa administracyjna, kadrowa pozyskanych kandydatów
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Kwidzyn (pomorskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY (Z) - do 11,58 PLN

Kwalifikowany pracownik ochrony
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR APARATURY MEDYCZNEJ - od 1 900 PLN

wykonywanie wstępnych pomiarów na urządzeniu medycznym
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Radom (mazowieckie)

GOSPODARZ DOMU - 997,4 PLN

z/w
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,uiszczenie należności za dostarczone produkty,przygotowanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie,sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców,
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Męcina Mała (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Trzcianne (podlaskie)

TECHNOLOG INŻYNIERII TELEKOMUNIKACYJNEJ - od 1 850 PLN

Wykorzystanie systemu ERP userside, organizacja prac w projektowaniu, montażu, testowaniu i dokumentacji sieci, organizowanie, zarządzanie systemu infolinii
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Przemyśl (podkarpackie)

SERWISANT AUTOMATÓW VENDINGOWYCH - od 1 160 PLN

gotowość do częstych wyjazdów służbowych po Polsce, umiejętność czytania schematów elektrycznych, doskonała znajomość obsługi i naprawy automatów Spengler
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artyków RTV,AGD
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lipsko (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

utrzymanie porządku czystości w pomieszczeniach zakładu
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Różnowo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. EWIDENCJI WOJSKOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Garwolin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

gotowanie potraw regionalnych i innych, sprzątanie kuchni
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Gałkowo (warmińsko-mazurskie)

SPEDYTOR, KIEROWCA - od 2 000 PLN

wyszukiwanie ładunków
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Miechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA- REFDO30 - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na różnych stanwiskach(np. cukiernicze, monopolowe). Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Żagań (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Giby (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY W BIURZE DORADZTWA KREDYTOWEGO - 997,4 PLN

zapoznanie się z niezbędną dokumentacją potrzebną do udzielenia kredytu, obsługa klienta, zapoznanie się z procedurami udzielania kredytów oraz kontaktu z bankami, umawianie klientów, współpraca z innymi firmami
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK LEŚNY- PRACE INTERWENCYJNE EFS RPO - od 1 850 PLN

Sadzenie i grodzenie, pielęgnacja lasu.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Pożarów (lubuskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

Oferta dla osób pow. 50 roku zgodnie z art. 60d ustawy.Wykształcenie zawodowe; 5 lat doświadczenia; wykonywanie mebli; jedna zmiana; miejsce pracy: Trachy
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Trachy (śląskie)

KONSERWATOR - 2 400 - 2 800 PLN

prace remontowo -budowalen, porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Gdańsk (pomorskie)