Praca INSTALATOR-SERWISANT Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych oraz serwisowych urzadzeń wentylacyjnych i instalacyjnych i innych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR-SERWISANT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Data zakończenia pracy: 17.11.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

obsługa programu czynszowego i finansowego, sporządzanie kart wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list plac, redagowanie pism, obsługa kasy - przyjmowanie wpłat, wypłaty z kasy, porządkowanie dokumentacji, wykonywanie innych zleconych zadań
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Wąsosz (dolnośląskie)

MONTER APARATURY ELEKTROENERGETYCZNEJ - do 2 300 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne; rok doświadczenia zawodowego; dobra znajomość j. angielskiego technicznego; uprawnienia SEP do 1kV; umiejętność czytania schematów elektrycznych; zdolności manualne; Zakres obowiązków: wykonywanie okablowania szaf elektrycznych; montaż na obiekcie; wykonywanie pomiarów; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów i Paniówki
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Knurów (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

obsługa klienta w zakresie sprzedaży mebli, płytek i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kwidzyn (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Lubsko (lubuskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Stoszowice (dolnośląskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ WODNO- MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

Konserwacja cieków, rowów, kanalizacji deszczowej, koszenie skarp wałów ppow. rzek i potoków
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jawor (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

przygotowywanie i zawieranie umów handlowych, współpraca z dostawcami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Warszawa (mazowieckie)

ANALITYK DS. USŁUG PORTFELA PROJEKTÓW - od 7 800 PLN

dostarczanie wsparcia w dziale zarządzania i transormacji przez ułatwianie decyzji wykonawczych - podejmowanie działań wspierających, raportowanie, zapewnianie przejrzystosci w ustalaniu wydajnosci portfolio, kontrola kosztów i korzyści w odniesieniu do planu bazowego, dostarczanie komentarzy odnośnie postaionych celów, wymaganych środków koniecznych do osiągniecia założonych rezultatów, dostarczanie całościowego zapotrzebowania dla portfolio począwszy od regionów/rynków priorytetowych do managementu GTC oraz starszych managerów ds. usług portfela projektów (opis projektu/ programu, korzyści, zakres czasowy, wymagania dotyczące zasobów), reagowanie na prośby managerów w związku ze wspieraniem procesu decyzyjnego, upewnianie się, że wszystkie podejmowane decyzje i działanie są dokumentowane i raportowane zgodnie z ustalonymi terminami, usprawniane procesu dostarczania portfolio oraz zarządzania procesem zapotrzebowania poprzez przewidywanie oraz zarządzanie zapotrzebowaniem (poprzez system order book)
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gniezno (wielkopolskie)

CZYNNOŚCI LOGISTYCZNE, MONTERSKIE, KONFEKCYJNE - od 1 850 PLN

Proste prace manualne, składanie pralek i lodówek, kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wronki (wielkopolskie)

DOZORCA-PORTIER - od 1 850 PLN

ochrona obiektu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Szczepańcowa (podkarpackie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

Sprzedaż paliw i olejów silnikowych, przyjmowanie należności, wykonywanie prac porządkowych na stacji paliw.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Krzepice (śląskie)

SALOWA - 997,4 PLN

mycie i dezynfekcja wózków do sprzatania pomieszczeń szpitalnych,przygotowanie roztworów do dezynfekcji.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zambrów (podlaskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA + ST PO WER - 997,4 PLN

- instalcja ekektryczna wew. i zew.,- instalacja domofonów.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łódź (łódzkie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, serwowanie dań
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU,LIN,SIATEK I KABLI - od 1 850 PLN

zmiana ustników w zalezności od średnicy pancerza;ustawianie długości ciecia;obsługa automatu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

wykonywanie czynności zwiazanych z przyjmowaniemi odprowadzniem pieniędzy za przyjete towart lub sprzedane towary, sprzedaż art, handlowych, prowadzenie dokumentacji związanych z procesem sprzedaży, obsługa kolektoru totalizatora
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Gruda (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żukowo (zachodniopomorskie)

POMOC KRAWIECKA STAŻ - 997,4 PLN

szycie odzieży, skracanie spodni, spódnic - obsługa stebnówki
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Rawicz (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ SPOŻYWCZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń podczas procesu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2015-10-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MONTER REKLAM - 997,4 PLN

Planowanie montażu reklamy na podstawie projektu. Przygotowanie materiałów do montażu reklamy.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Serock (mazowieckie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - do 5 500 PLN

Zadania zawodowe: - programowanie w wybranym języku programowania; - opracowywanie zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania; - przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji. Dodatkowe zadania zawodowe: - podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kraków (małopolskie)