Praca INSTALATOR SANITAR.-WOD.-KAN. Pniewy ZAKŁAD ŚLUSARSKO-INSTALAT.WOD-KAN-CO I GAZ ROBOTY ZIEMNE

SPOKOJNA 17, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Instalacja sieci sanitar.-wod.-kan.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SANITAR.-WOD.-KAN.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pniewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pniewy

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe mile widziane

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD ŚLUSARSKO-INSTALAT.WOD-KAN-CO I GAZ ROBOTY ZIEMNE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Preferowany kontakt z pracodawcą: telefoniczny.Miejsce wykonywania pracy: teren wielkopolski.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Pniewy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pniewy

Ulica pracodawcy: SPOKOJNA

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych