Praca INSTALATOR - HYDRAULIK Kętrzyn Zakład Instalacyjno-Budowlany Witold Komar

Kasprowicza 16A, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: prace hydrauliczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INSTALATOR - HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kętrzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: Zakład Instalacyjno-Budowlany Witold Komar

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt bezpośrednio do pracodawcy - 601840647 i osobiście ul. Kasprowicza 16A Kętrzyn

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: kętrzyński

Gmina pracodawcy: Kętrzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kętrzyn

Ulica pracodawcy: Kasprowicza

Numer budynku pracodawcy: 16A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.01.2016