Praca INSPEKTOR W DZIALE WINDYKACJI W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA Kraków "MIEJSKA INFRASTRUKTURA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Reymonta 20, 30-504 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie danych umożliwiających przygotowanie, wysyłkę i przekazanie upomnień wraz z dokumentacją do Gminy.- Przygotowanie i przekazanie dokumentacji należności nieściągalnych celem umorzenia przez Gminęwraz z korespondencją.- Prowadzenie rozliczeń należności oraz ich windykacji.- Prowadzenie windykacji należności opłat dodatkowych nałożonych za nie uiszczenie opłaty zaparkowanie w strefie płatnego parkowania.- Przyjmowanie stron postępowania windykacyjnego wraz z udzielaniem niezbędnych informacji.- Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR W DZIALE WINDYKACJI W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA

Data zakończenia pracy: 16.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pozostałe wymagania niezbędne:1. co najmniej 2 lata stażu pracy,2. znajomość przepisów ustawy o drogach publicznych z zakresu dot. Stref Płatnego Parkowania,3. znajomość przepisów ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji,4. znajomość przepisów ustawy kodeks postępowania administracyjnego,5. umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.Wymagania dodatkowe:1. umiejętność pracy w zespole,2. komunikatywność,3. kreatywność, asertywność,4. odpowiedzialność i rzetelność,5. zdolności organizacyjne,6. umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie