Praca INSPEKTOR TUN Sulechów 44 Wojskowy Oddział Gospodarczy JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 5286

Miejsce pracy:
66-100 Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie programów robót i kosztorysów inwestorskich,prowadzenie ewidencji : urządzeń podlegających DT, eksploatacyjno - remontowej, prowadzenie KOB, wykonywanie analizy kosztów pozyskania energii, opracowanie harmonogramów robót, prowadzenie ewidencjii umów na roboty budowlane, przygotowanie dokumentów technicznych do przetargów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +DODATEK STAZOWY

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR TUN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sulechów

Zawód: inspektor budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, budowlane

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Poziom wykształcenie : średnie/wyższe ( budowlane )Doświadczenie zawodowe : min. 2 lata w zawodzieUprawnienia : budowlane + wpis do Izby Inżynierów Budownictwa

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
44 Wojskowy Oddział Gospodarczy JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 5286

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

OBROŃCÓW STALINGRADU 10, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV , list motywacyjny, kopie dokumentów ( świadectwa szkoły, pracy, uprawnień budowlanych) oświadczenie o niekaralności , poświadczenie bezp. składanie dokumentów do dnia 25.01.2016r. do godz. 13.00 z dopiskiem Nabór na stanowisko-INSPEKTOR TUN

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno Odrzańskie

Ulica pracodawcy: OBROŃCÓW STALINGRADU

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: JW

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor budowlany

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016