Praca INSPEKTOR OCHRONY RADIOLOGICZNEJ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca w szpitalu renomowanym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR OCHRONY RADIOLOGICZNEJ

Data zakończenia pracy: 01.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
lub wyższe wykształcenie , staz 1 rok Dyplom,pełna zdolność do czynnośsci prawnych, brak przeciwskazań do pracy w warunkach narażenia

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Olkusz (małopolskie)

SPECJALISTA DS. REKLAMY - 997,4 PLN

analiza konkurencyjności reklamodawców; Raportowanie wskaźników: Google,Webmaster Tools, dodatkowo: katalogowanie stron oraz ich optymalizacja
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 250 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Pawłowice (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Zbijanie skrzyni mebli tapicer., nawiercanie otworów, obróbka tarcicy
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Olesno (opolskie)

ŚLUSARZ SPAWACZ - od 1 000 PLN

Prace slusarskie oraz spawanie, cięcie szlifierką kontową, szlifowanie, spawanie mig/mag, wymagane doświadczenie na danym stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER BUDOWY - od 1 850 PLN

współpraca z kierownikami budów, przygotowywanie dokumentacji budowlanej, skaładanie zamówień na materiały budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Zabrze (śląskie)

KELNER/KELNERKA - od 1 000 PLN

Obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej, przyjmowanie zamówień od klientów, praca na kasie fiskalnej, dbanioe o dobry wizreunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wojciechów (opolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

pozyskiwanie kontrahentów w Serbii i Macedomii w zakresie sprzedaży artykułów dla domu i dla ogrodu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Piaseczno (mazowieckie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Opole, Chabrów : pon -pt 8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35 Opole, Elektrowniana: pon- pt 7-14.35 lub 12-19.35
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Grójec (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu 2GK, obsługa interesantów w zakresie zawierania umów, fakturowanie, księgowanie wpłat w systemie, obsługa sądowo-komornicza
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Trzebieszów (lubelskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Trzcianka (wielkopolskie)

AUDYTOR DS. KONTROLI W PROCESACH BIZNESOWYCH - od 7 029 PLN

Wykonywanie i koordynowanie opinii identyfikujących ocenę ryzyka SCE i odzwierciedlone w rocznym planie audytu lub wymaganych przez zarządzających SCE; Przygotowanie dokumentacji i kontrola cykli gospodarczych zg. z wymogami ustawy Sarbanes Oxley Act; Koordynowanie spotkań dot. przejścia przez SOX z odpow. departamentami; Zapewnienie niezbędnych aktualizacji w matrycach kontrolnych. Przeprowadzanie szczegółowych badań i dokumentowanie wynikóww Open Pages. Zapewnienie monitorowania i właściwe rozwiązywanie problemów; Zapewnienie wewn. kontroli przy omawianiu zmian w istniejących procesach/wprowadzanych w nowych projektach, narzędziach lub migracji działalności do centrum obsługi. Analiza zmian w procesach w zakresie znaczenia SOX i podejmowanie niezbędnych działań.; Koordynowanie i dostarczenie wymaganych szkoleń pracownikom centrum serwisowego mające na celu zwiększenie świadomości kontroli w całej firmie. Wspieranie działów biznesowych we wprowadzaniu zmian do kontroli modelu oraz właścicieli procesu i liderów projektów w aktualizacji odpowiednich zasad i praktyk mających na celuusprawnienie i skuteczność kontroli w punkcie obsługi w obrębie powierzonej odpowiedzialności za proces Mega-SOX.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Sarbinowo (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż karmy dla zwierząt
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Oleśnica (dolnośląskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejetność wykonywania potraw kuchni arabskiej, uprawnienia: książeczka zdrowia, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata. Ogólny zakres obowiązków: wykonywanie potraw kuchni arabskiej, układanie menu, zapotrzebowania.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Lublin (lubelskie)

AGENT / AGENTKA WYNAJMU SAMOCHODÓW - od 3 200 PLN

-wynajem samochodów na terenie Krakowa oraz lotniska Kraków Balice,-pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji ze stałymi Klientami,-profesjonalna obsługa Klientów,-organizacja pracy biura,-dbanie o stan techniczny samochodów (monitorowanie stanu technicznego, przygotowywanie samochodów do wynajmu),-transfer samochodów pomiędzy oddziałami,
AWOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA WYDZ. EWID. I ŚWIADCZ. ST(FP) M - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami prawa;zakładanie teczek aktami osobom zarejestrowanym;przekazywanie dokumentacji osób bezrobotnych do Składnicy Akt;pobieranie teczek potrzebnych pracownikom do weryfikacji dokumentów, w celu przeniesienia rejestracji osoby bezrobotnej do innego urzędu w związku ze zmianą zameldowania;wysyłanie decyzji osobom zarejestrowanym;układanie i archiwizowanie oświadczeń z kontami bankowymi osób bezrobotnych;wysyłanie pism do WUP, PUP, innych instytucji oraz osób bezrobotnych;przygotowywanie projektów pism;kserowanie dokumentów;kopertowanie dokumentów, adresowanie i przekazywanie do wysłania.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

LISTONOSZ - do 2 050 PLN

Wykształcenie min. podstawowe, doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych; obsługa klientów; rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, wsparcie placówki pocztowej w innych pracach zwiazanych z obsługą przesyłek; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Gościmiec (lubuskie)

Standardowa obsługa klienta, przyjmowanie towaru, dekorowanie wystaw sklepowych, obsługa komputera i kasy fiskalnej (sprzedaż odzieży)
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Siedlce (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Głogów (dolnośląskie)