Praca INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY SANITARNEJ Olsztyn Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Stanowisko: INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY SANITARNEJ

Wynagrodzenie: od 2 970 PLN

Zakres obowiązków: kosztorysowanie,nadzorowanie robót budowlanych,sprawdzanie jakości wykonywanych robót,dokonywanie odbiorów robót,wyjazdy w teren

Data publikacji: 2016-05-04

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Saperska 1, 10-170 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
kosztorysowanie,nadzorowanie robót budowlanych,sprawdzanie jakości wykonywanych robót,dokonywanie odbiorów robót,wyjazdy w teren

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 970 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + dodoatek stażowy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO BRANŻY SANITARNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód:
inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 970 PLN

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
kurs-uprawnienia budowlane wykonawcze w zakresie instalacji urządzeń cieplnych wentylacyjnych gazowych , wodociągowych i kanalizacyjnych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie/wyższe -instalacje sanitarne,znajomość programu Norma Pro,znajomość pakietu Microsoft Office, niekaralność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Rejonowy Zarząd Infrastruktury

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Saperska

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie